Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Motoros bőrruhát hogyan lehet...

Motoros bőrruhát hogyan lehet tisztitani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hogyan tudom kitisztitani itthon a motoros bőrruhámat? Kivehető bélése van de van benne protektor meg háló. Köszi előre is.

2014. szept. 24. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Add be tisztítóba.
2014. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bőrt csak kívülről tudod tisztítani mégpedig:jó a használatlan étolaj vagy zsír de lehet ricinust kapni a patikában azzal is letakaríthatod, egy pamacsnyi vattára tedd a folyadékot majd a tisztítás után hagyd vállfán megszáradni,ameddig be nem szívja az anyag az olajos kenést.A kopott bőr megújul illetve a kezelés miatt jobban ellenáll az időjárásnak. Az új bőrcipőt is ezzel ápolom nemcsak a felvétele előtt hanem a viselése közben is és 6-7 évig teljesen tökéletes marad a külső része. A kivehető bélés és a bőr között van a protektor? A bélést ki tudod mosni?
2014. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem volt bogaras a cucc. csak már rég volt használva ettől függetlenül puha volt az anyag mert előtte levolt kezelve.

vettem fújós bőr puhitót impregnálót. azzal lekezeltem szép lett.

A belső bélés (mellény) az kivehező. aprotektorok amiben vannak ez olyan szunyoghálószerü zsebben vannak benne. de ez fedi az egész belsőt is.

Kivűlröl szép lett. csak a belsejével nemtudok mit kezdeni.

2014. szept. 28. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes egy szűcsöt megkérdezni. Nekik általában jó ötleteik vannak. Én egy vidéki szűcsöt ismerek:

olgaszorme.hu

próbálj meg írni nekik egy kérdést:)

De Budapesten is vannak biztosan, ha fővárosi vagy. Vagy ahol élsz:)

2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tisztító.
2014. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valóban a tisztitó marad.

2014. okt. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!