Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek mi a hétvégi takarítás?...

Nektek mi a hétvégi takarítás? MIt szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosok-teregetek kb 5ször. Kitakarítom a nyulamat. Felporszívózok, és a szőnyegeket is kimosom, felmosok, teszek le új szőnyeget. Rendet teszek az asztalokon (mütyűrök), port törlök, amit kell, le is mosok. Virágot öntözök. Mosdót, wc-t, zuhanyzót kipuculom.
2014. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Általában a nagyját a férjem végzi pénteken, mert ő 12-re hazaér. Felporszívózik, letörli a bútorokat, tükröket, kitakarítja a konyhát, elindítja a mosogatógépet.


Én az ebédszünetemben bevásárolok (nyáron van hűtőláda az autóban :D), mert 1 óra ebédszünetem van, így időt spórolok :) Mikor hazaérek én még elindítok 2 mosást és kiteregetek.


A fürdő, wc takarítás időfüggő, ha pl. füvet kell nyírni, akkor ezt még én csinálom munka után, ha nem, akkor ezt is a férjem :)

2014. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mosok, teregetek, vasalok

butorok letorlese , viragok locsolasa, porszivozas, felmosas, 2 hetente agynemu csere, furdo teljes koru takaritas, konyhaban ugy szint. Minden konyhai gepet is ilyenkor takaritok.

ajtokat, szekrenyajtokat lemosom, ablakokat 2 hetente pucolom hala istennek nincs belole sok

csempeket mosom fertotlenitem

szóval igazabol minden helyiseget tetőtől talpig :)

2014. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2-es mekkora mázlista vagy!:)


Nálam igazából nincs hétvégi takarítás, mert van, hogy hétköznap vagyok szabadnapos, hétvégén dolgozom.


De amiket megszoktam csinálni valamelyik nap, mikor itthon vagyok.

Porszívózás, hetente por törlés, mosás heti2, mosogatás mindennap, konyha/fürdőszoba felpucolása, kitakarítása heti2, ablak pucolás, függöny mosás, ajtók mosása havi1, főzés mikor hogy adódik(munkahelyemen ebédelek/vacsorázom, így mikor dolgozom nem szoktam főzni, mert ott eszem meleg ételt) tojást főzni meg ilyeneket szoktam, de az nem akkora nagy munka, meg nem koszolja össze a tűzhelyt:)

Vasalni heti 1-2szer szoktam, mindig attól függ, hoyg hogy adódik, de rend van mindig:)

2014. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!