Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Forintban mennyivel több a...

Forintban mennyivel több a számlád a mosogató gép miatt? Pl.8-12teritékes napi egy adag fogyasztásánál.

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

9-12 teritékesről tudok .A számla nagysága nagyon függ attól milyen programokat használsz.Szinte csak rövid programot használunk ,száritás nélkül .Ez viszi az áramot .

Víznél 2-3 l lehet a különbség .

2014. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még soha nem mértem,de a gép leírásában benne van,hogy melyik program mennyi energiát és vizet használ fel.


Szerintem 0,8~1 kwh...ha minden nap 1x indítod, a tippem: havi 800 ft körül lehet.

2014. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amióta mosogatógépünk van. Havi 1 köbméter vízzel kevesebb fogy...
2014. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csabika74 válasza:

A mosogatógép ma már egyáltalán nem luxuscikk.

Időt és rengeteg vizet takarít meg. 15-16 L vízzel 12 komplett terítéket elmosni... Villamos energia? Na igen, az többletköltség, viszont ha ezt szembeállítod a baromi nagy víz megtakarítással, illetve a mosószer megtakarítással (ugye a mosogatógépnek nem kell a "habos legyen a kezem" érzés) ezt kompenzálni tudod.

Az időmegtakarítás pénzben nem mérhető, viszont hatalmas...

Remélem, tudtam segíteni.

2014. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csabika74 válasza:
Ja, hozzátenném, hogy akár 60 fokon nem annyira szeret az ember mosogatni kézzel, nem is beszélve a mosogatószivacsban hemzsegő baktériumkolóniákról...
2014. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!