Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogató szivacsot. Milyen...

Mosogató szivacsot. Milyen gyakran cserélitek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Szükség szerint, de hetente biztosan.
2014. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írja. De talán 2 hét is szokott lenni. De van, hogy egy nap alatt kipenderítem.
2014. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
jo hamar kidobjatok
2014. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Általában hetente, de ha úgy látom, akkor hamarább.
2014. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor tönkre megy. Pár naponta viszont átfőzöm hipós vízben.
2014. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hetet bír, de fajtától is függ. És hozzá kell tennem, hogy mosogatógépet használunk, plusz én ruhát használok, a család többi tagja meg inkább a szivacsot.
2014. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Havonta, de csak ketten vagyunk, kevés tányérral meg ilyesmivel, főzve sincs csak nagyon ritkán.
2014. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én saját érzésem szerint nagyon gyakran, hamar gusztustalan lesz és filléres tétel. Pár naponta, talán hetente 2x dobok ki egyet és veszek elő egy újat, de 2-3 mindig van elöl. Ha nem nagyon rozzant átrakom a fürdőbe, wc-t takarítani, cipőtalpat lemosni nem használok újat, viszont amit használtam meg rögtön kidobom.
2014. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, de úgy pár hetente. Viszont többen vannak, az ócskábbakkal (elszíneződött, ronda s egyszerre csak egy ilyen van) már csak zsírosabb edényt törlök ki, s kedvelem a teflon szivacsot, amit mindenféle edényhez használok, dörzsöl, de nem karcol s még ha durván zsíros lesz, akkor is könnyen kimosható, meg is lepődtem az elején, mert a simával gondok vannak olyankor...

Az én mosogatószivacsaim, hacsak nem szívták magukba kicsavarhatatlanul a vizet (néha megteszik) vagy nem lettek hirtelen kegyetlenül zsírosak, alantasabb szivacsként végzik. Most van az építkezés, burkolás vége, bizony sokszor jól jön egy kegyetlenül ócska szivacs is... De persze millió eset van, amikor hasznosak.

2014. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem azt a vékony szivacsot vesszük, amiből 10-et 15-öt összecsomagolnak, hanem a 2-6 darabos csomagban kapható sárga, vastagabb szivacsot. Kidobni azonnal nem szoktuk, átcsoportosítjuk a fürdőszobába, előszobába. Változó, mikor, hiszen nem mindig ugyanazt esszük, egy morzsás vagy tésztás tányér elmosása nem rongálja annyira, mint három pörköltös lábas kipucolása. Általában látszik rajta, mikor már érezhetően szétment, nincs meg az eredeti színe, nem használjuk mosogatásra.
2014. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!