Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másnak is bepenészesedik a...

Másnak is bepenészesedik a mosógép mosószer adagoló része?

Figyelt kérdés
Csak az öblítős fakkot használom, mert a folyékony mosószert közvetlenül a gépbe rakom. Mégis folyton elkezd bepenészesedni. Mit tehetnék? Másnál is előfordul?
2014. okt. 24. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ilyen.

Időnként kiveszem, jól kimosom és kiszárítom.

2014. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért penészedik, mert valószínűleg nem húzod ki a mosás befejezése után. A gépben melegvíz van, pára, és koszos ruha. Ez a kombó képes penészedést előidézni.

Amikor kész vagy a mosással, hagyd nyitva a gép ajtaját, és a fiókot is húzd ki, hadd száradjon meg.

2014. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen , sajnos

Úgy szoktam hogy ecetes vízben szoktam hagyni egy napot.

2014. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen nedves rész az is. Mosás után vedd ki, hadd szellőzzön-száradjon, az ajtót is hagyd nyitva, hogy a dob se penészedjen be.
2014. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyaron egesz nap nyitva volt az ablak es eleg volt ha csak az ajtajat kinyitottam. Most megy a futes,parasito,kevesebbet van nyitva azablaj,peneszes az adagolo is. En erre fogtam. Kihuzom azt is,meg kimosom.
2014. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!