Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szoktátok a ruhába...

Hogy szoktátok a ruhába ívódott izzadtságszagot kimosni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 16:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
Huh... van egy olyan érzésem, hogy nem érzi át mindenki a problémát. Nyilván mosógép, mosószer, öblítő, ezt a kérdező is tudja. Én is sok mindent próbáltam az edzős cuccaimmal, az vált be, ha 60 fokon mostam őket, hiába volt 40 fok írva a címkére (nagyon speckós, drága ruháknál nem biztos, hogy merném, de ezek nem voltak drágák, nem volt sok vesztenivalóm). Az előáztatás, ecetezés nálam csak enyhítette a bajt, de a 60 fok ki is vette a beivódott szagot.
2014. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy igyekezett segíteni.

Minden variációt kipróbáltam és megszületett a tökéletes megoldás. A 11. válaszoló által javallt eljárás, vagyis ecetes vízben áztatás, majd 60 fokon mosógépben mosás meghozta a várt eredményt :)

Köszönöm Neked!!!

2014. nov. 30. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!