Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A porzsák nélküli porszívó...

A porzsák nélküli porszívó valóban hangosabb, mint a porzsákos változata?

Figyelt kérdés
Most készülök venni, ugyan már rendeltem egy porzsákost, de még le tudnám mondani. 10e körül szeretnék venni, kis lakásba kell, szóval nem kell ilyen hipiszupi, nem nagy por szokott lenni.
2014. nov. 24. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen jelentősen, de egy kis lakásban szerintem nem kell sokat hallgatni
2014. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ugyan olyan, én nem tapasztaltam h hangosabb
2014. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém nem hangosabb, de a szekrény alján csücsül, vettem egy porzsákosat, mert az sokkal jobban szív.
2014. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nincs baj a hangjával de nem vennék mégegyszer porzsák nélkülit. Ill. hála az égnek lehet bele porzsákot is tenni nekünk, csak úgy használjuk.


Eleinte porzsák nélkül használtuk, de a filtereket-szűrőket így minden porszívózás után üríteni kellett (2 benti cica van), hát mit ne mondjak, nem volt túl gusztusos a porral összegabalyodott szőrt, hajszálakat vakarni a szivacsról. A lerakódott kosz, por a szívóerejét is visszafogta a porszívónak.


Mióta porzsákkal használjuk nem kell benne turkálni és sokkal erősebben is szív, szóval én nem tudom ajánlani a porzsák nélkülit (pedig milyen szép reményeket fűztem hozzá:D)

2014. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, marad a porzsákos :) meggyőztetek :)
2014. nov. 24. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont a porzsák nélkülit imádom :D és egyáltalán nem hangosabb, mint a másik.
2014. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!