Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér zokni talprészéből,...

Fehér zokni talprészéből, hogyan lehet kimosni a koszt?

Figyelt kérdés

Pár alkalom után tiszta fekete a talpa. Moshatom én akárhogyan. Vanish szappannal , folteltávolítóval bedörzsöltem mosás előtt, áztattam, próbáltam 60 fokon mosni, de bennmaradt a folt.

Ti hogyan csináljátok?


2014. dec. 10. 15:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
DM-ben folttisztitó szappan néven van, 200 ft
2014. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%

felmosással, porszívózással

ha a gyerek zoknija 1 napi hordás után olyan mocskos, hogy azt nem szedi ki még a vanish sem, akkor már bocsánat, de a koszt össze is kell valahonnan szedni

2014. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12: a gyerek aztán csak otthon mászkál :D
2014. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Édes vagy, de nyilván nem a szőnyegen mászkálástól lesz piszkos a gyerek zoknija.....
2014. dec. 21. 11:33
 15/24 anonim válasza:
Pont tegnap mostam a lányom fehér harisnyáját,aminek a talpa igen csak fekete volt.Bevizeztem bedörzsöltem venish szappannal,mosógépbe be ,mosószer a dobba és lám gyönyörű fehér lett.Minden zokni szép újszerű lesz,ha így csinálod.
2014. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hogyan? Gondolom kint az utcán nem jár fehér zokniban
2014. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

nyugodtan leszavazhattok, de akkor sem értem mitől lesz a gyerek fehér zoknija fekete


különben is, az nagyjából kuka

de ok, játszótéri zokni, a gyerek abban rohangál a fűben sárban homokban akkor meg minek a fehérítésével kinlódni?

2014. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Van neked gyereked? Majd ha lesz akkor megérted mitől esz piszkos a zoknija :-)
2014. dec. 23. 10:20
 19/24 anonim ***** válasza:

Csak hogy boldog legyél :)

pl. homokozóban játék közben belemegy a homok, attól lesz fekete, és még sorolhatnám

2014. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Az igazság az, hogy nem csak a gyerekek fehér zoknija minősíthetetlen!! Aki az edzőteremben eltölt 2-3órát és olyan gyakorlatokat végez ami ccipőben történik, annak számolni kell azzal, hogy utána a zoknik talpa barna vagy fekete!! Akár milyen jó minőségű is a sportruházati cucc, a sok magas hőfokú mosást sokáig nem bírja!! (Főleg nem úgy, hogy domestossal áztatod 48 órán keresztül) Én úgy szoktam, hogy amikor vége az edzések, otthon 2nap áztatás, DM-folttisztító+domestos utána kézzel át dörzsölöm majd be a gépbe magas hőfok!!! Na ez megoldás még akkor is működik ha már brutál koszos a fehér zokni talpa!! Ha valaki edzőteremben, vagy olyan helyen dolgozik ahol kell a fehér zokni annak számolni kell a mosással járó kellemetlenséggel!!! Egyébként igaza van az előttem szólónak, ha ptyolatra fel van takarítva akkor allig van kosz a zokni talpán!! De sokáig nem bírják a mosást, 10-12alkalom után kuka!! Megnyúlik, bolyhozódik, utána ki kell dobni, akár milyen jó minőségű is volt, utána venni kell az újat!! Aki ilyeneket hord annak ezzel számolnia kell!!
2021. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!