Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér zokni talprészéből,...

Fehér zokni talprészéből, hogyan lehet kimosni a koszt?

Figyelt kérdés

Pár alkalom után tiszta fekete a talpa. Moshatom én akárhogyan. Vanish szappannal , folteltávolítóval bedörzsöltem mosás előtt, áztattam, próbáltam 60 fokon mosni, de bennmaradt a folt.

Ti hogyan csináljátok?


2014. dec. 10. 15:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%
Sziasztok!!! Egyet értek az előttem szólóval!! A fehér zokni, főleg aki napi szinten hord ilyeneket (egészségügy, edzőterem, wellness) annak számolnia kell ezzel!! (Egyébként az előbb említett tevékenységekhez csak a fehér zokni az esztétikus) és a mosás nem kell sajnálni tőlük, magas hőfok, citromlével áztatás, domestos!! Én azt tapasztalom, hogy a legjobb sportruházati márkák is 8-10-12 mosás után kuka!! Mikor már a frotír bolyhozódik akkor már nem érdemes vele foglalkozni tovább!! Mindenképp új kell, nem kell sajnálni a régi használták!!! Szerintem nagyon gáz aki a kínai fehér színű zoknikat lyukasra hordják!!! A prémium minőség is kB 10 -12 mosás után időszerű kukázni ha azt akarod, hogy esztétikus legyen!! Ha a wellnessen flangálsz fehér zokniban napi8-10órát akkor számolnod kell azzal, hogy akár műszakonként 2-3 pár is elhasználódik!! De ezek ezért vannak, csak kiegészítők!! Ha már nem esztétikus akkor kuka!! Tudom, hogy a prémium minőség drága de rá kell szánni a pénzt!! A mosás az intenzív használat mellett 10-12 alkalmat bír, amíg szép fehér a talpa is!! Amúgy ha a takarítás precíz akkor egy műszakot akár 1 pár zokni is ki bír!! De amúgy a fehér zokni is csak egy rongy darab ha nem lehet szépre kimosni el kell dobni!!!
2021. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ha egy napi hordás után fekete a zoknid talpa otthon, akkor többet kell takarítanod.
2021. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Az előttem szóló vélemény abszolút igaz miszerint az alapos takarítás megkíméli a fehér zokni talpát!!!

De ha munka miatt hordasz napi szinten fehér zoknikat, akkor számolnod kell azzal, hogy ha a takarítás elégtelen, (márpedig van ilyen) annak a Fehér zokni talpa esik áldozatul!!!

Konditeremben vagy welnessen sok olyan helyzet van ahol nem használhatsz papucsot, viszont a fehér ruhához ízléses a szép fehér zokni!!!

(Amíg szép! Ezért néha van ,hogy ha a takarítás nem megfelelő akkor műszaki ként 2 pár is elhasználódott!!

)

Ezért van jelentősége a mosásnak,mert jó fehérítéssel a zokni használható egy jó darabig, viszont ha nem foglalkozol a mosással akkor pár használat után kuka a fehér zokni nak!!

A jó minőségű zoknik a mosást is sókkal jobban bírják!!

Aki rendszeresen hord ilyet az tudja miről beszélek!!

Igaz a jó minőségűek már baromi drágák de bírják legalább 10-15:mosást!! Ezért nem szabad az olcsó szutykos fehér zoknikkal foglalkozni!!

Aki ilyet hord annak számolnia kell plusz költségekkel!!

A fehér zokni nem bírja olyan sokáig esztétikusan mint a többi szín!!

Viszont amíg jól karbantartó addig nagyon esztétikus!!

A mosásban nem kell sajnálni tőle a citromot és a vegyszereket!

Ha hamar tönkre megy had menjen azért van a fehér zokni!!

2021. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Amúgy mi a véleményetek??

Annak aki munkából adódóan hord napi szinten fehér zoknit,annak érdemes a jóval drágábbat választani??

Számolva azzal, hogy úgyis hamar a kukában landol!!(Feltételezem, hogy ha már nem esztétikus akkor annak kukában a helye,nem várom meg amíg megnyúlik vagy kilyukadt)

Vagy éppen ezért vegyünk inkább olcsókat azoknak úgyis mindegy??

Bár az olcsó kínai minőség az vállalhatatlan!!

Még ha olcsó is!!

Ti, hogy vagytok vele??

Milyeneket vesztek??

2022. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!