Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Wc-ről a barna lerakódást...

Wc-ről a barna lerakódást hogy tüntethetem el?

Figyelt kérdés
CIF súrolót kiröhögte, már késsel is kapartam, de semmi. Fogalmam sincs mi lehet ez, de idegesít, hogy ott van. Egy laikus azt hihetné, hogy nem tudok célozni a wc-n, pedig ez szerintem valami rozsdafolt lesz.
2015. jan. 11. 22:21
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. jan. 11. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy fekete Domestos.


Vagy sósav (de ezzel vigyàzz)

2015. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, kipróbálom először a domestost, utána meg a sósavat. az ecetes súrolás sem használ.
2015. jan. 11. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
ecettel ne surold, hanem ecetes zsebkendovel takard le egy estere.
2015. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez az ülőkéje amit lehajtasz? (a kép alapján)


Mert mi nemrég cseréltük le az ülőke részét. Van valami fényes fedőfólia rajta ami alá ha így bejut valami nem lehet lemosni. De az ülőkét le lehet cserélni. :)

2015. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neem, ez maga a kerámia. annak is az a rásze, ahová ráhajtod az ülőkét
2015. jan. 11. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem valami anyaghiba, ami belülről indult.
2015. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én hideg zsíroldóval.feherebb mint uj koraba.fujd ra hagyd kicsit rajta,utana johet a wckefe.de nem konyhai tisztito zsiroldoval,hanem eredeti hideg zsiroldo.mindent letakarit mindenhonnan
2015. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is csak a sósav vált be, de bárhogy lepapíroztam a csempét előtte, valahova mindig lecseppent, s igaz, hogy a barnaságot levitte, de a padlócsempét kifehérítette, így újabban nem merem használni. De ez a folt szerintem sem lerakódás, hanem valami anyaghiba, amiről a máz már felmaródott.
2016. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!