Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna foltok a makkon, hogy...

Barna foltok a makkon, hogy tűntethetem el?

Figyelt kérdés

Voltam vele orvosnál,urológusnál,majd bőrgyógyásznál és még mehetek,most nem jut eszembe a neve,de aki a rákkal foglalkozik,bár eddig minden doki állította,hogy nem rák,de szokatlan helyen van és emiatt elküldtek,biztos ami biztos alapon.

Eddig mindenki azt mondta,hogy nem veszélyes nem kell foglalkozni vele pigmenthiba,vagyis anyajel,csak nagyon sok és nagyon rossz helyen.

Csinálni nem kell vele semmit és nem is lehet,mindegyik doki ezt mondta,de ez engem nem nyugtatott meg.

A foltok mindíg is ott voltak,amióta csak emlékszem.

De valahogy biztos meg lehet tőlük szabadulni,mert volt a makkomon egy gyulladás egész apró vörös folt volt max fél cm átmérőjű gyorsan elmúlt orvos nem is látta de akkor lefoszlott onnét a bőr vagy hártya szóval a kettő közül amelyik van és a barnaság is eltűnt alóla.

Ezért gondolom,hogy hámlasztással el lehet tűntetni és biztos vagyok,benne,hogy nem én vagyok a világon ezzel egyedül így és biztos volt már aki talált megoldást erre,csak nem tudom,hol keressem.


2011. márc. 15. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Nekem a körülmetélés miatt van kiszáradva a makkom és foltosodik is. Nagyon gáz, nemibetegnek nézek ki, szóval értem, hogy mit mondasz :(

Bőrgyógyászokhoz mentem, urológushoz, mindenkihez, de semmit nem tudtak mondani, mert a pigmenthiba (ez már mindenképpen az) ha kenve van valamivel, akkor előfordulhat, hogy erősödni fog... ha lámpázzák, a híres bőrgyógyász lámpával, akkor is... nem lehet kizárni sajnos, hogy akkor is erősödni fog. Tetoválás létezik, de azt kifejezetten nem ajánlja makkra egyik bőrgyógyász se. (Kérdés, hogy akkor a körülmetélést miért ajánlja némelyik idióta közöttük)... no szóval nincs egyéb megoldás, én már rájöttem. Fityma kell, ami majd takarja, ennyi.

Remélem, neked még megvan :(

2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem van fitymám egészen holnapig,ugyanis holnap vágják le.

A foltokkal pedig nem fogadom el,hogy nem lehet csinálni semmit,mert szerintem a hámlasztás beválna.

De biztos van oka miért nem lehet hámlasztani,pedig nekem mikor lehámlott egy gyulladás miatt akkor az egyik folt eltűnt róla.

A megoldást keresni fogom,nem halgatok a dokikra mert biztos van megoldás,de ha nem veszélyes semmire akkor minek oldják meg,nem kell vele foglalkozni,nekem az össze orvos ezt mondta.

2011. márc. 17. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Levágják? A bőr nélkül látszani fog neked is a barna folt és neked is fog.... hámlasztást nem lehet a makkon kenőccsel, én is kértem és nem adtak rá, azt mondták, oda nem alkalmas... fénnyel és egyébbel se... max tetoválással... de azt meg különösen nem ajánlja egyik doki se... meg hát nyilván kemény is lenne azért....


Nagy hibát követsz el :(

2011. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, miért kell levágni a fitymát??? Cukorbetegségen kívül más nem indokolja az ilyet!!!!!
2011. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Időközben elküldtek onkológushoz,ő felvilágosított,hogy ha változna a jövőben a foltok nagysága akkor keressem fel,egyébként szintén azt mondta,hogy nem káros,eltávolítani,pedig csa sebészi úton lehetne,úgyhogy lenyúznák a makkom,abból viszont inkább nem kérek soha,másrészről vissza lettem irányitva az urológushoz,mondván,hogy az ott nem bőr és nem tartozik a bőrgyógyászra.

Tehát marad amilyen,elfogadom,magam ilyennek és kész,ha pedig valamelyik csajt zavarni fogja akkor teszek rá keresek inkább olyat,aki érettebb és nem akad fent minden kis apróságon,merev állopotban amúgy is kevésbé látszik,mert kinyúlik a bőr.

2011. máj. 2. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Az még mindig nem derült ki, hogy miért csonkolták le a fitymádat :(
2011. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát a szűk is volt meg teli volt fehér mirigyekkel meg barna foltokkal,úgyhogy nem ellenkeztem mikor felajánlották a műtétet simán belementem.

Azóta nincs bajom csak nehezen fort a seb össze köszönhetően annak hogy,hason fekve töbször arra ébredtem,hogy a reggeli erekció tépi a varratokat így tovább tartott de összefort végül.

Azóta megtapasztaltam pár kellemetlen tünetet,pl foszlás a makkon aztán rájöttem,hogy amiatt volt mert kidörzsölte az alsó,meg egyébként is a kiszáradásról annyit,hogy némi szőlőzsír segítt rajta,mivel ez gyakorlatilag épp ugyanaz a hártya mint ami a szájban is van.

2011. máj. 15. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
A szájban nem szokás nyál nélkül lenni. Épp ezért nem örülök neki, hogy a makkot nem védi semmi, nekem nem jön be az érdes, kérges, töredező, repedező makk. És pedig sajnos nekem olyan :(
2011. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja és még valami ha valakit szintén hasonló probléma nyomaszt,mint a kérdésben taglalt,akkor lenne egy tanácsom.

A legfontosabb dolog amire rájöttem,hogy semmi szükségem egy olyan nőre aki,az ilyesmin fennakad,meg egyébként is nő van elég,nem fogom azon nyomasztani,magam,hogy nem felelek meg egyeseknek,amelyik meg nem képes a farkam végénél tovább látni az pedig egész egyszerűen nem érdemel meg,szóval ha ez miatt utasítják el az embert akkor hosszútávon csak jól járhatok,mert legalább a legelején kiderült,hogy milyen valójában.

2011. máj. 22. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem az a legnagyobb gond - ahogy látom - hogy a csajok elfogadják, vagy nem, hanem az, hogy a fityma hiánya a szexben gondokat okozhat, főleg, ahogy évek alatt a makk egyre kevéssé érzékeny :(
2011. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!