Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhai pulton, asztalon és a...

Konyhai pulton, asztalon és a fürdöszobában mekkora rend van? Vagy minden el van pakolva semmit nincs elöl?

Figyelt kérdés
Nálunk a fürdöszobába tükrös szekrényben el van minden téve semmit nem hagyok elöl és arra is haklis vagyok ha a konyhapulton van valami .
2015. jan. 12. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szép tőled. Ez volt a mai dicsekvésadagod?
2015. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincsen elég hely, ahová el tudna mindenki rakni mindent, így néhány dolog elöl kell, hogy maradjon. Az is lehet rendben vagy rendetlenül. Ha megtehetném elpakolnék én is mindent szekrényben, de senki nem balhézik, ha elöl marad a fogkrémes tubus.
2015. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem csak kérdem



hogy én vagyok tul haklis vagy mindenkinél igy van

2015. jan. 12. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg mekkora rend / rendetlenség van, hanem az hogy ami van az mindenkinek megfelel-e. Mert ha nem akkor lesz belőle konfliktus.
2015. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok. Persze van néhány dolog, amit muszáj elől hagyni, mert olyan gyakran kell. De amit csak lehet, azt elteszem. Nálam ez praktikusság, mert így sokkal egyszerűbb és gyorsabb takarítani, hogy nem kell ezer kis dolgot egyenként letörölgetni, megpucolni.
2015. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi nincs kint norális esetben. Most kint van mindenféle, mert beteg vagyok, nincs erőm foglalkozni vele. Annyi történt a konyhában az elmúlt egy hétben, hogy mikor kellett a férjem elmosogatott. Amúgy kint van a szendvics sütő, kint van a fazék, amiben a teához forralok vizet, vannak szórólapok. Kanál a tea miatt, gyógyszereim ilyesmi.


De alap esetben ilyenek nincsenek. Jó, nem üres, mivel dekroatív, a konyha stílusához illő cukor és só tartónk van, amik direkt azért vannak, hogy kint legyenek, meg van ilyen kis fali sín, amiről lóg tartón a papírtörlő, meg kis fűszeres üvegek. Meg az edényszárító, meg a mosogatószer kinyomó, plusz szappantartón a szivacs szokott kint lenni, de ennyi. Mást miért tartanék elől? De ezeket meg szerintem hülyeség lenne elrakodni.

2015. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!