Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit jelent ez a jelzés a címkén?

Mit jelent ez a jelzés a címkén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre van szükségem. Már megnéztem pár oldalt, de nem tudom, hogy a képen látható címkén a középső jelzés mit jelent. Addig világos, hogy ezt a plüss kulcstartófigurát max. 30°C-on moshatom de nem akarom, hogy valami baja essen.


[link]



Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. jan. 17. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem lehet szárítógépbe tenni.
2015. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Szárítani tilosnak más a jelzése.

Én még sose láttam ilyet.

A mosni tilosra hasonlít, de akkor meg minek van ott a 30 fok. :)

Talán áztatni tilos.

2015. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval kímélőre 30°C-on mehet, ugye? Gondolom centrizni lehet, az nincsen rajta feltüntetve. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 17. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát, feltúrtam neked három nyelven a Zinternetet, és arra jutottam, hogy az első tippem lesz jó, miszerint ez egy nagy tál ramen. :) Simán el tudom képzelni, hogy azt akarták jelezni, hogy nem ehető, komolyan. Ismerjük a Homo sapienst. Nyugodtan dobd be a plüsst a gépbe (tedd bele egy kispárnahuzatba vagy mosózsákba, ha extra biztosra akarsz menni), rövid centrifuga mehet, aztán lógasd fel valahova száradni.
2015. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, soha el nem hittem volna, hogy ilyen jelzés létezik egyáltalán. :D

Mentek a zöld kezek. ;)

2015. jan. 18. 06:54
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, mi lehet, talán: tilos jénai edényben a mikróba tenni. Félretéve a hülyeségemet: nyugodtan mosd ki gépben 30 fokon a plüssjátékot.
2015. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok megint.Megbuknék már az első osztályban, szövegértelmezési problémáim vannak, most vettem észre, hogy kulcstartó figuráról van szó. Nyugodtan mosd ki.
2015. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem gőzölni tilos.
2016. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!