Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen időközönként takarít...

Ti milyen időközönként takarítjátok a fürdőszobát - wc-t, kádat/zuhanyzót, mosdót?

Figyelt kérdés

Én nemrég megkaptam édesanyámtól, hogy kezdek tisztaságmániássá válni. :D Ugyanis mióta albérletbe költöztem párommal, minden hétvégén takarítom a wc-t Domestossal, a kádat-mosdót Ciffel, majd a lefolyókat szódabikarbóna+ecet kombóval.

22N


2015. jan. 24. 11:14
 1/6 anonim válasza:
Én hetente takarítom a wc-t fertőtlenítő-vízkőoldóval, de az ülőkét kb 2 naponta lefújom és áttörlöm ismerős által főzött 70%-os alkohollal, amibe kevertem mosóparfümöt illatosításként. A kádat, mosdókagylót Cif konyhai súrolóval, de a tükröt gyakrabban is kell, mert mindig össze van fröcskölve. Szerintem nem vagy tisztaságmániás, ez lenne a normális. Én is albérletben lakom a barátommal. 23 L
2015. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hetente, ez teljesen normális szerintem.
2015. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hét naponta mindent.. wc, bidé, zuhanyfülke, mosdó, csempe, ablakok, csaptelepek.nem árt a klotyóba két-három hetente egy lityi sósav, attól hófehér lesz.

A tükröt a nejem szerint én fröcskölöm össze akár a borotvahabbal, akár fogmosással...

A nejem ráadásul mindent észrevesz, mert ragaszkodik az erős fényhez.(kilenc szpot)..


most fogok kapni a pofámra...ugyanis akárki jön, az szeret bemenni a fürdőszobába... a legnagyobb dícséret az anyósomé..aszongya, úgy szeret nálunk üldögélni a wc-n és nézelődni..

sok fertőtlenítő,más a fajanszra, más a kézre..


mint kiderült, én csak egy pasi vagyok, tehát nem mérvadó

2015. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heti 1x.

Szerintem ez a normális :D

2015. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hetvegente de van hogy kimarad 1x-1x, es neha 2 hetente .
2015. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hetente egyszer minden pénteken
2015. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!