Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hugykövet a wc fedeléröl fel...

Hugykövet a wc fedeléröl fel lehet szedni sima vizköoldoval? Ráspricelem. Jo lesz rá? Mert a 24 orás domesztos áztatás nem segitett rajta

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg igen
2015. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, a 24 órás áztatást hallva én a legdrasztikusabb háztartási sósavas beavatkozást vetném be. Persze védőszemüveg és gumikesztyű és hasonló óvintézkedések megtétele mellett. Ja, és ezt ne spricceld, mert a képződő aeroszolt belélegezve tüdővizenyőt okoz. Egy kidobásra ítélt férfialsót mártanék a sósavba, és azzal dörgölném...
2015. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ALDI-ban kapható WC-fix URINSTEIN- UND KALKENTFERNER nevű vegyszer fekete flakonban, kék színű folyadék. Ez húgy- és vízkőre lett kitalálva. Áztatni kell vele a felületet pár óráig, és jó a hatásfoka.
2015. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szuper utcso az ötletet vezsek is!!!
2015. febr. 4. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:

#3:


Azért nem árt vigyázni vele műanyag felületen, mert elsősorban kerámiára való és még én sem próbáltam műanyagon. Csak óvatosan próbálnám ki, először egy kicsi területen, és ha ott beválik, akkor vinném rá az egészre.

2015. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fürdés után szoktuk az ilyesmit kivitelezni, nem engedjük le a vizet, vagy csak félig. Abba sósav, és mehetnek bele az áztatandó tárgyak. Pl WC műanyag fedele. De kisebb szőnyegeket és pokrócokat is ki lehet benne mosni, ahoz vizet forralunk fazékban és mosópor rászórás után ezzel a nagyon forró vízzel öntjük nyakon, 4 fazék forró víz elég szokott lenni. Ahol a csapból is forró víz jön oda ez persze felesleges.
2017. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!