Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az nem ütközik semmilyen...

Az nem ütközik semmilyen szabályba ha az utcán (faluhelyen) totálisan kiirtom a füvet a házunk előtt?

Figyelt kérdés
Azért hogy nem kelljen füvet nyírni.
2015. febr. 5. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, habár az elméletileg közterület, lehet, hogy érdemes a hivatalban megkérdezni.Nálunk sokan csinálják ezt, kulékaviccsal van beszórva a piaci a ház előtt.
2015. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fás szárúakhoz kellene csak engedély, a füvekhez nem.


Ha nem borítod be semmivel, akkor eszméletlenül nőni fognak a gyomok, 2 m-esek. Meg egyébként is ronda lesz, télen sártenger, amit emberek és kutyák fognak összetapicskolni.

2015. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel borítsam be? Ezt nem értem!
2015. febr. 5. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl azzal amit írtam az előbb. Kulékaviccsal. Kiásod vagy legyomirtózod a füvet, rá a geotextil, arra meg a nagxszemű kavics. Ha mégis kinő a gaz itt-ott, akkor gyomirtóval könnyen elbánsz vele.
2015. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem.
2015. febr. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!