Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet hogy ki fogunk költözni...

Lehet hogy ki fogunk költözni Szöülba, de én TOTÁLISAN nem szeretné k, milyen "kifogást" keressek hogy nem menjünk?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus. Oda? Mit akartok ott csinalni? Gondolom valamelyik szülöd kapott egy jó munkalehetöséget ott. Ha a munkalehetöség nagggyon jó, akkor szerintem menni fogtok. Hány éves vagy? Nem maradhatsz egyedül otthon?
2012. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem tudod azt a nyelvet beszélni, nem szereted azt a kultúrát, éghajlatot, társadalmi szokásokat, számos indok van
2012. ápr. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le azokkal akikkel költöztök és beszéld meg velük hogy nem szeretnél menni.

De lehet hogy aztán nem bánnád meg ha kiköltöznétek.Legalább is sosem tudhatod.

Üdv!

2012. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bocsi hogy ilyet irok, de te nem vagy normalis! Nekem minden vagyom kijutni del-koreaba! Persze a nyelvel vannak problemak, de nem adok 1-2 evet es siman megtudod tanulni!

Egyebkent, meg gondolj bele, hogy milyen eletszinvonal van ott! Elkepeszto, hogy milyen nagyutemu ott a fejlodes es ez megmutatkozik az emberel munka moraljan es a mentalitasukon is. Nem utolso sorban (ha fiu vagy) szerintem elegge utosel a koreai csajok!

2012. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

probald meggyozni a szuleidet mennyire rosssz az emigracio

probalj minel hazafibb lenni

2012. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha fiú vagy akkor elkezdheted (ha 16-17 éves vagy) azt, hogy mondjuk szeretnél egy mocit. Ha nem az a típus vagy akkor pedig mondd azt, hogy neked túl modern az ottani világ vagy kezdj el minél több jellegzetes magyar kaját enni, magyar népdalt hallgatni/dúdolni, magyaros fesztiválokra menni stb.
2015. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!