Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a színes ruhákból...

Mivel lehet a színes ruhákból kimosni a kakifoltot?

Figyelt kérdés
A fehéreket kihipózom, de a színesekkel mit csináljak?
2008. aug. 22. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
én vanish-t használom és szépen kiszedi.
2008. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Én a "100 Ft-os" boltokban kapható vanis utánzatot (oxi max)használom.Ugyan olyan jó és csak 500 ft.A ruha színét sem szedi ki,de kegyetlenül leszámol a gyümi foltokkal is.
2008. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Igen a Vanish ált.minden formában jó,ami ilyen súrolósabb azt a szappanjával szoktam kiszedni.
2008. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy szoktam,h frissiben beáztatom mosáskor pedig csak arielle.Ha hagyom beleszáradni,akkor tótágast is állhatok,legalább 2-3 mosás.
2008. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%

Nekem nem jött be a vanish legtöbbször.


Én is beáztatom azonnal, így tuti kijön.

Ill. én vette az arielnek a folttisztítóját-szerintem jó.

2008. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%
A mosó porhoz teszel négy evőkanál tri sót és se calgon nem kell se áztatás .Nekem bevált.
2008. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
97%

Szia

En azonnal kimosom , keves mososzerrel, de akar folyekony szappanal is kijon, a lenyeg hogy azonnal csinaljam, probaltam beaztatni hogy aztan majd a tobbivel... de kellett legalabb ket mosas hogy teljesen kitisztuljon. Tisztaba teszem a picit, belerakom a kisagyaba, felhuzom a zenelojet es mire megall, arra en is kesz vagyok a mosassal, az en kislanyom reggelente olyanokat kakil, hogy majdnem minden nap ez a programom.:)

2008. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Zöld Clorox!!! Bármilyen ruhához (fehér, színes) használhatod, és csodákat művel! Nekem olyan cuccokból szedett ki foltot, amiről már a tisztítóban is lemondtak.

És az ára is sokkal barátibb, mint a Vanish-é.

2008. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
93%
Szia! Kiteszed a foltos ruhát a napra, úgy hogy a nap teljesen érje a foltos területet! Ez nekem mindíg beválik, ha valami nagyon makacs többször kimosom, és úgy rakom ki! Gyerek mellet nekem ez mindennél többet ér!
2008. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én nekem nagyon bevált az Arielnek a foltisztitója (folyékony) azthiszem fél literes és van egy adagolokupakja is, de azt nem használom, mert közvetlenül ráöntöttem a férjem olajfoltos polojára,(nem sokat) beldörzsöltem és berektam a mosogépbe. kimosott a gép és csodálkoztam is mert az olajfoltnak nyoma sem volt! Nekem bevált! Kaki foltra is jo, én azzal szoktam kiszedni a gyerek alsogatyájából! minden jot!
2008. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!