Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A "vasalást könnyítő folyadék"...

A "vasalást könnyítő folyadék" valóban könnyíti a vasalást?

Figyelt kérdés
Mert gyanítom, hogy csupán illatos víz és annyi, akkor vegye a rohadás.

#vasalás #folyadék #vasalóvíz
2015. febr. 12. 08:46
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:

"Mert gyanítom, hogy csupán illatos víz és annyi, akkor vegye a rohadás."


Jól sejted. Nagymamáink még vízzel spriccelték le a vasalandó ruhákat, mert sok anyagot (vászon, karton, stb.) könnyebb nedvesen vasalni. Ez egyszerű vízzel tökéletesen elérhető, és a hasonló csodaszerek is csak vizet tartalmaznak, de legalább valaki jól megél belőle. :-)

2015. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haha, köszi a megerősítést! Kis patkányok, már mindenhol megvetik a lábukat. Megyek, fel is töltöm a vasalót vízzel. :D Zöld kéz!
2015. febr. 12. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem egészen tiszta víz,keményítőt is tartalmaz többek között.
2015. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az van elég a klóros vizünkben szerintem. :D
2015. febr. 12. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor ilyet ittam vasalás közben, de semmi különbséget nem éreztem. Szerintem kamu. Talán kicsit lágyított a víz benne.
2015. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEM tartalmazhat keményítőt, mert az nehezítené a vasalást. Azért szokták bevizezni a keményített ruhákat régen, mert csak akkor lehetett szépen kivasalni.
2015. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ülj le 1-es.


[link]

2015. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haha, ne itt akasszatok tengelyt! :D Ködzi a válaszokat, mindenkinek megy a zöld!
2015. febr. 12. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól gyanítod : parasztvakítás! De az itteni idomított, elbutított fogyasztói társadalomnak minden "eladható".
2015. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!