Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos főzőlaphoz tudnátok...

Elektromos főzőlaphoz tudnátok adni praktikus tanácsokat?

Figyelt kérdés
Hamarosan költözünk az új házunkba, ahol elektromos főzőlapom lesz. Eddig gázosat használtam. Akinek ilyen van, tudnátok adni a használatához, takarításához gyakorlati tanácsokat? Szeretitek használni? Úgy tudom sokkal másabb lesz, mint a gázos. Ha van valami hasznos tanácsotok, szívesen veszem.
2015. márc. 28. 13:01
 1/3 anonim válasza:
Szia, nekem is kb. csak 1 hónapja van elektromos tűzhelyem, amiben különbözik a gázostól, és szerintem ez hátrány, az az hogy be kell kapcsolni előbb, még mielőtt használni akarod, mert kell idő ahhoz hogy felmelegedjen, illetve ha lekapcsolod akkor le is kell húzni róla az edényt, különben tovább fő, esetleg leég, mivel még vagy fél óráig meleg marad a főzőlap. Egyébként én szeretem, bár úgy vettem észre hogy többet kell takarítani mint a gázosat, mert akármi ráfröccsen használat közben az abban a pillanatban rá is ég.
2015. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem kapcsolom be előbb hogy felmelegedjen, felmelegszik az akkor is, ha rajt van az edény, és nagyon nagy előnye, hogy kb.fél órával a főzés vége előtt lekapcsolhatod, és elrotyog még magában az étel, így még energiatakarékos is. Pörkölteknél, bolognai szósznál, rizsnél, leveseknél stb. nagyon hasznos ez a tulajdonság. Nagyon ritkán hagyom bekapcsolva a teljes főzés végéig a lapot.
2015. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mivel takarítjátok?
2015. márc. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!