Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljban lévő barna bőrkinövé...

Hónaljban lévő barna bőrkinövést (fibrómát) házilag hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A legjobb ugye a bőrgyógyász. Régen azt csinálták ,hogy lószőrrel :D elkötötték ,és az így elszáradt,leesett .Ugyanerre jó a cérna és a damil is .
2013. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Vegyél ilyen VERRUMAL OLDAT-ot.

Nekem is volt és leszedte szépen, nincs is nyoma !

Napi egyszer fürdés után bekentem de csak ezt a bőrkinövést.

És magától "leesett" ez a nem oda illő dolog.

Ja, és ne érezd ezt cikinek, hogy ilyened van, mert nem igénytelenség kérdése. (Nekem nem tudom, hogyan de kijött, anya mondta , hogy ezzel kenegessem le ).

Sok sikert.

GARANTÁLTAN BEVÁLIK.

2013. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen! az elkötéstől eléggé félek, úgyhogy először kipróbálom amit a második válaszadó írt! köszönöm!
2013. nov. 27. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm, hogy figyelembe veszed a tanácsom. :)

Majd írd meg privibe, hogy leszedte -e már.

Fontos, hogy a körülötte lévő bőrt, ha lehet ne kend be, arra ügyelj, CSAK A KINÖVÉST.

2013. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zoltan Sz. válasza:
Csatlakozom egy elottem szolohoz! A legegyszerubb ha nyissz egy kis alkoholos fertotlenites utan egy eles koromcsipesszel lecsipi az ember!Ott ahol csatlakozik a legvekonyabb reszen le kell csipni! En lefagyasztottam azt a reszt egy szemolcs eltavolitasra kaphato fagyaszto spray-vel(Sholl) es akkor meg egy hajszalnyi fajdalom sincs.Picit verzett mert mar szep nyagyra nott, de egy ragtapasz es ennyi!Az elkotozeses modszer lassu es korulmenyes szerintem.Az sztk-ba vegigvarni es elojegyeztetni nem volt hangulatom igy maradt a fenti modszer es nem bantam meg! Sok sikert mindenkinek a csipegeteshez!
2014. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!