Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csajok nincs ihletem a takarít...

Csajok nincs ihletem a takarításhoz úgy unom valami ötlet?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanazt csinálom, és pár óra eltelik és már nincs látszata a munkámnak.

Nem rendezkedhetek, minden olyan elhasználódott ósdi, nem látom értelmét az alapos takarításnak per pillanat.

Nincs kedvem semmihez.



2015. ápr. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor pihenj! :) De ha takarítasz, csinálhatod úgy is, hogy felteszed a füledre az mp3-as lejátszót, bekapcsolsz valami tempós zenét, és elkezdesz rá ritmusra takarítani! Vagy bekapcsolsz valami hosszabb érdekes témát a számítógépen, és azt hallgatva, észre sem veszed, hogy már kész is vagy a takarítással! :) Próbáld ki, én is így szoktam!
2015. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam minden dobozokban van (lehet kapni készen mintás dobozt, de csinálhatsz is.) van egy könyvespolc, az ágy, meg a dobozok. a dobozokba ne nézz be, mert disznóól, de úgy tűnik, mintha rend lenne. felsöprök, felmosok és kész. heti 10 perc. egy próbát megérhet.
2015. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak igen ám! Ha kell valami a dobozból akkor ahhoz szét kell mindent hányni hogy megtaláljam, és ismételten kupi van, ez nem jó megoldás.

Max gyerekjáték tartásra alkalmas.

2015. ápr. 6. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én zónákra osztom a lakást. :) zene be és utána lelőni sem tudom magam, ha már egyszer belerázódtam. :)
2015. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor kapok általában ihletet, ha anyám bejelenti, hogy este jön... Olyankor ragyog a ház! :)


Fotózz le minden helyiséget akkor amikor kupis és akkor is amikor rendbe tetted, majd gyönyörködj. Szerintem ez ösztönző erejű tud lenni.


Kapcsolj zenét. Írj hozzá listát a feltétlenül elvégezendő dolgokról. Ne legyen hosszú, mert a kedved is elveszi.

2015. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!