Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánlanátok nekem öblítőt,...

Ajánlanátok nekem öblítőt, aminek kellemes, tartós illata van, de nem az a kifejezett öblítő illat?

Figyelt kérdés
Nem tudom érthető-e amit írok. A mostani öblítőmet nagyon szeretem, jó illata van, írtózatosan tartós is, de határozottan érződik rajta, hogy öblítő illat lengedez körül. Ehelyett valami olyat szeretnék, aminek szintén tartós illata van, viszont ha valaki megérzi, akkor csak kellemes illatot érez, de nem tudható, hogy az öblítőnek az illata. Talán valami olyanra gondolok, aminek szimplán tisztaság illata van. Esetleg a fehérek lehetnek ilyenek?

2015. ápr. 12. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima ecet teljesen jó.
2015. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért szeretnék valami illatot, csak ahogy írtam, valami visszafogott, simán kellemes illatot. Mert azért azt szeretem, mikor kiveszem a szekrényből a ruhát, jó illata van.
2015. ápr. 12. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A Rossmann sajátmárkása (Domol weichspüler balsam).eE ráadásul hypoallergén, tehát az allergiások is nyugodtan használhatják.
2015. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
coccolino creations
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezeket megillatozom. A coccolino milyen színű? Csak hogy könnyebben megtaláljam.
2015. ápr. 12. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:

többféle van belőle

[link]

2015. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Domol sensitive nagyon finom tisztaságillatú a mülleres Blink fehér és a fehér Coccolino.
2015. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!