Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Amelyik lakásban nincs öblítő...

Amelyik lakásban nincs öblítő és egyéb mosószer stb. illat, ott már nincs tisztaság?

Figyelt kérdés

szomszédomnál állandóan illatfelhő van, dől ki, ha csak kinyitják az ajtót, nem tudom, mit csinálhat, de nálam meg pont az ellenkezője van.

én nagyon kevés öblítőt használok, ha erős az illat, inkább kiszellőztetek


nos, a "konfliktust" nem írom le, hosszú lenne, de feljebb van a kérdésem.


Illene picit illatosabbnak lennie a lakásomnak?

(néha van, de ha erősebb, én már tüntetem is el)

van két kicsi gyerek, nekik sem jó szerintem


mi a véleményetek?

picit illatoztassam be, hogy lássák, nálunk is tisztaság van?



2015. márc. 24. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem személy szerint mgörjítenek ezek a mesterséges "illatok". Én ezeknél a dolgoknál, amibe beletartozik pl. a színes körömlakk és műköröm is, mindig azt érzem, hogy valamit el kell takarni, rejtegetni kell, azaz a háttérben éppen hogy valami kosz és piszok, szenny van. Persze az ételszag is tud visszataszító lenni. Jobb a semleges lakásszag.
2015. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A büdös nem egyenlő az illat hiányával, de az illat el tudja fedni a büdöset. Kérdezz meg egy jó ismerőst, hogy büdös van-e nálatok. Ha nincs büdös, csak más szag sem, akkor viszont nem tudom, hogy mi köze a szomszédnak a lakásotok szagához.
2015. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Némelyik illat nagyon ingerlő tud lenni, nem szeretem öblítőben sem a túl erőset, irritál, baba öblítőt használok, olyat, amelyik nagyon enyhén illatos csak, ha főzök jól kiszellőztetek utána, és legfeljebb a sómécsesemben gyújtok meg egy illatos gyertyát, az is kivizsi a szagot egy idő után.
2015. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

alapból én is szeretem a jó illatú öblítőket, és sokszor én is élvezem, hogy más lakásban milyen illatfelhő van, de hosszútávon nem bírom, rosszul leszek tőle.

nálunk nincs büdös, egyáltalán nincs, csak nincs semmilyen öblítő meg mosópor illat. Felmosó illat szokott lenni, de már néha az is zavar


na emiatt én kaptam már (évek óta), pedig nálunk is tisztaság van és alapos takarítás.

mégis..

:(

de nem akarok ezen bosszankodni, csak jöjjön át, járjon át és nézzen körül, utána ítélkezzen, nem?

2015. márc. 24. 08:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami baromi erős légfrissítőt és fújd le az ajtót kívülről mindennap. Na, majd akkor lesz szag a szomszédnak. Istenem, komolyan ilyeneken problémáztok?
2015. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Én ki nem állhatom, ha egy lakásban illatorgia van. Egyszerűen rosszul leszek tőle. Anyósom olyan, hogy illatosított cigit szív, füstölőt éget és még valamilyen időzítős spré is szagosít néha. Egyszerűen rosszul tudok lenni néha az illatfelhőtől.

Az öblítők és szekrény illatosítok sem nagyon tudnak levenni a lábamról, nagyon sok van ami nekem kifejezetten büdös. A nővérem ruháinak is pl van egy jellegzetes illatuk. Tiszták, de én mégis kényszeresen átmosom őket, ha kölcsönkérem, mert nem bírom elviselni azt az illatot. Neki viszont az tetszik.


Amúgy nem feltétlenül az illatos lakás a legtisztább. Ez ugyan úgy van mint az embereknél, minél több a parfüm annál gyanúsabb, hogy valamit próbálnak elfedni vele. Van egy ismerősöm aki pl fürdés helyett egy flakon axe illatosítót magára fúj.


Lehet a szomszédod is meglepődne, ha kicsit kinyitná az ablakát szellőztetés céljából!


Azért mert te nem szereted az illatosítókat még nem vagy piszkos, csak jobban szereted a friss, természetes levegőt, mint a mesterségesen előállított akár mérgező hordozóanyagokon szálló sprék szagát. Szóval azért mert te nem illatfelhőben éled az életed azért még nem kellene szidnia senkinek se. Neked az a jó, neki meg az. Ha ezért vitázik veled akkor csak a saját értelmi szintjét bizonyítja. Ha megint beszól valamit akkor engedd el a füled mellett és hagyd rá, hagy bosszankodjon magában. Vagy csak mond azt, hogy te így szereted!

2015. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs öblítő meg mosószer illat, mert a kertben teregetek...

Barátnőméknél van ez az elektromos illatosító, ami pár percenként fúj egyet. Baromi idegesítő, és zavaró is.


Mi csak a vécében illatosítunk...


Semmi köze a tisztasághoz az illatnak. Max ha domestos illat van...

2015. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

A tisztaságnak és a mesterséges, erős szagoknak semmi közük egymáshoz. A tisztaság semleges.


Az öblítőszag, a mosóporszag egy lakásban nem tisztaság és nem illat: maximum a mosókonyhában elviselhető.


Egyébként ezek a mesterséges, tolakodó mű ... szagok rettenetesek.

2015. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerinte sem jo a tul sok legfrissito meg oblito szag.inkabb llakasszag
2015. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
89%
amúgy meg ki nem szarja le, hogy mit mond a szomszéd? :) :D
2015. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!