Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet illatosra mosni a...

Hogy lehet illatosra mosni a ruhákat? Másfél éve vettem meg a mosógépet! Nincsen semmi baja! Hivjak mosógép szerelőt?

Figyelt kérdés
csak annyi hoy egyszerüen nem tudom jo illatúra mosni a ruhákat! Olyan büdösek lesznek megszáraás után régen nagyon jo illatu volt minden ruhámnak most meg mindegyik büdös szó szerint! Használok silan, lenor öblitőt folyékony persil mosoport vagy arielt! Vizlágyitót is de már nem tudom hogy mit csináljak, mert 3-4 adag ruha mosása alatt elmegy egy üveg öblitő!
2010. febr. 20. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosd ki a mosógépet ecettel, hátha az büdös.Az enyémből is szokott kellemetlen szag jönni.Szóval muszáj időnként tisztítani.
2010. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki tisztességesen a mosógépedet. A hátsó szűrőt is vedd le, nem rohad e benne valami? Az öblítőt beviszi a mosógép, vagy te tültöd bele?
2010. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kimostam vizlágyitóval 90 fokon 2 orás mosással mert azt ajánlották!leszettük a párommal a szüröt és tiszta volt!semmi piszok nem voltbenne mert belenyultam amennyire tudtam!beadagolja magának az ölitőt de már a ruhák közé is rakok pluszba!
2010. febr. 20. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a mosógép a ludas. Attól is büdös lesz a ruha, ha túl párás helyiségben szárítod (pl. fürdőszobai fregolin).
2010. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az új mosógépednek nem olyan erős a centrifugája,mint a réginek,és lassabban száradnak a ruhák,valószínű ezért büdösödik be.Vagy akkor is büdösek a cuccok,ha kiveszed a gépből?
2010. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is egy ok lehet, ha túlságosan megtömöd a gépet ruhával.
2010. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

ezt a centizést megfogom probálni!mégegyszer ki ventizem pluszba!nem fregolira tereget nyitott helyen aol nincsen megállva a levegő már ezt csinálo lassan 1 honapja!

arról hogy tegyek hintőpot a ruhák közé nincsenvéleménye v.kinek??

2010. febr. 23. 20:35
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én is jártam már hasonlóképpen! észrevettem, hogy nem olyan illatosak és tiszták a ruháim, mint régebben szoktak, pedig nem váltottam öblítőt sem és mosóport sem. nemsokra rá kiderült, hogy a fűtőszál totál elvízkövesedett (mint a tv reklámban)pedig egy éves a mosógépem! kicserélte a szerelő, azóta folyamatosan használok vízlágyítót(minden mosásnál!)és a ruháim olyan illatosak és szépek mint régebben!!! plusz megpróbálok minél lazábban teregetni és többször szellőztetni a helyiségben!
2010. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!