Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez a mosópor fehér ruhákhoz...

Ez a mosópor fehér ruhákhoz van, vagy lehet használni színeshez is? Link

Figyelt kérdés

Most vettem először ilyet, nem találtam a csomagoláson, hogy milyen ruhákhoz van.

[link]


2015. ápr. 27. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
fehérhez. Színesekhez van color változata.
2015. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. ápr. 27. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Fakítja a színest.
2015. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen jól mondják, színeshez color minden mosóporból!


Nekem az a fura, hogy itt alap még a fehér. Bátyáméknál öt fős háztatásban nincs egy darab fehér ruhadarab sem. Honnan tudom, a nő "civil" valami pénzügyes, de én festő vagyok, és érdekelt az ízlése, mert tehetséges az divat és lakberendezés terén. De még ilyen könyvet sem olvasott vagy főleg tanfolyamon nem volt. Mi fehér még az eldobható higiéniai és más eü. termékeken még gyakran? Jó ez Magyarország, konzervatív ízlés még meg, van ezért nincs ráírva, hogy fehér ruhákhoz, tehát kb. fehér alsóneműk és fehér ágyneműkhöz. A fehérnemű már inkább csak alsónemű, és már az sem teljesen.

2015. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!