Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A polokat ti milyen gyakran...

A polokat ti milyen gyakran mossatok?

Figyelt kérdés
En egy hasznalat utan szoktam, de nagyon gyakran se koszos nem lesz, se budos, olyan, mintha tiszta lenne. Sajnalom ilyenkor meg betenni a mosasba. Szerintetek nem lenne baj, ha egy polot 2-3 alkalommal is felvennek?
2015. ápr. 30. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn felveszem és szerdáig vagy csütörtökig hordom
2015. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hordani, hogy ma felveszek egy pólót. Holnap egy másikat, holnapután egy harmadikat. Aztán felveszem újra az elsőt, majd a másodikat, és a harmadikat, majd mind megy a mosásba. Így kétszer hordok egy pólót, és amíg az egyik szellőzik, addig hordom a másikat.
2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 horbeni ***** válasza:
én is csak egyszer szoktam felvenni majd szennyesbe kerül. hiszen egész nap rajtam van
2015. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy nap után szennyesbe kerülnek. Ha nem piszkolódnának a konyhában, akkor is izzadtak lennének picit, amúgy nem vagyunk izzadósak, de mégis benne vagyunk reggeltől estig (én inkább délelőttől éjszakába nyúlóan). Megszagolva nem ájulok el, de akkor se friss.

Nadrágot és pulóvert veszek fel sokszor, s a törölközőket sem mosom nagyon gyakran, csak ha eszembe jut. De a plédjeim a kriminálisak, amik az ágyamban vannak. Illetve semmi bajuk, de nem árulnám el, mennyi időnként mosom ki őket, míg mások hetente ágyneműt mosnak s egyesek paplant is gyakrabban, mint én plédet.

Poénos, hogy van házimunka, amiben szigorúbb vagyok, mint egyesek, ez rám nem jellemző.


Pólót többnyire még akkor is újat szoktam felvenni, ha kihagyok egy fürdést valamiért (ami ritka, de ha nem megyek ki a házból, nem tornázom és semmi, akkor összejöhet egyszer).

2015. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érezni rajta, hogy hordtad, miért ne lehetne felvenni még egyszer - persze ne egész héten ugyanabban a pólóban legyél szerintem.
2015. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naponta cserélem és megy a szennyesbe.
2015. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nap egy póló.
2015. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!