Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam az egyik fotel...

Kimostam az egyik fotel huzatát, és most nem tudom visszatenni bele a szivacsot. Valami trükk?

Figyelt kérdés

Reggel óta szerencsétlenkedek vele, de nem megy vissza. Mintha összement volna a huzat, pedig jó programmal mostam. Azt írja, hogy max 60 fokon lehet, én 40-en mostam, plusz kímélő programmal. Van valami trükk, amivel vissza tudnám tenni bele a szivacsokat.

Ilyen fajta fotel, csak nem bőr, hanem textil a huzata: [link]


2015. máj. 7. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nedvesen szuszakold bele és alaposan nyomkodd meg mindenhol.
2015. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos eleve passzentosra vannak csinálva, tényleg nehéz visszarakni. Próbáld meg a szivacsot összehajtva beletenni, belül széthajtani, majd pedig minden sarkot egyesével beleigazgatni.
2015. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam már mindenhogy, hajtogattam össze-vissza, de mintha nem is az a szivacs lenne bele való. :(

Mostanra már nagyon felhúztam magam rajta, majd holnap próbálkozok tovább.

2015. máj. 7. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagj le a szivacsbol olloval.
2015. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugival, a fentebbi válaszok jok , de nem oldják meg a problémádat.

A megoldás a következő : A szivacsra elöbb ráhúzol egy hasaználatlan szemetes zsákot,majd könnyedén azzal egyűtt betuszkolod a huzatba.Ha egy ilyten műanyag folia nem elég, ráhúzhatsz többet is, az egész felulete a szivacsnak legyen a foliába burkolva.

2017. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!