Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér pulóverről mivel tünteth...

Fehér pulóverről mivel tüntethetném el a foltot?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy fehér pulóver volt rajtam, aminek a nyak részénél ma találtam egy foltot. Vagyis nem egy folt, hanem több apró csíkszerű, élénk sárga folt. Azóta kimostam, de nem jött ki. Már áztattam külön, miközben mosószerrel dörzsöltem, de úgy sem jön ki belőle. Nem tudom mitől lett ilyen foltos, de csak egy kis helyen, de pont látható helyen. Tudnátok ötletet adni?


28F



2015. máj. 28. 20:10
 1/3 anonim válasza:
Vanish?
2015. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet olaj, vagy zsír? Arra a legegyszerűbb, ha mosás előt a foltot bedörzsölöd mosogatószerrel. Úgy be a gépbe, és el is tűnt. Ha nem jön ki így sem, akkor clorox, hypó. Tégy egy kicsit vattára, és csak a foltra nyomd rá, amíg fel nem oldja a kötéseket. Utána be a gépbe
2015. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hypo
2015. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!