Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Neked melyik mosószer vált be...

Neked melyik mosószer vált be legjobban?

Figyelt kérdés
Most Persil kapszulát használok de nem mos szépen.

2015. máj. 30. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem vettem ilyen Persilt, meg Arielt. Évek óta sima teszkós folyékony mosószerrel mosok, vagy Lidl-s Formillel, mindig tiszták a ruhák. Nem is értem, milyen az ami nem mos szépen. Én ugyan nem, de anyukám rendszeresen hófehér terítőt tesz fel családi ebédekhez, és ő is Lidl-s Formillel mossa ki, gyönyörű, vakító fehér, foltmentes a terítő, pedig most Pünkösdkor is leettük kakaspörkölttel. :D
2015. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aldis Tandilt használok évek óta.
2015. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változó, most Persil Expert van, fehérekhez és színesekhez is. Nagyon szeretem, mert takarékos, kevés is elég a 6 kiló ruhához (csak kettőnkre mosok a párommal, így a 3 kilós olyan 2,5 hónapra elég). Silan öblítőt használok hozzá.
2015. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Formil, LEL pedig én konyhán dolgozok, tehát van kaja, szósz, olaj meg mindenféle folt
2015. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, férjem szakács...
2015. máj. 31. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Mülleres saját márkás folyékony mosószer. Olcsó is.
2015. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Persil mosóport használok szinte mindenhez kivéve a kényesebb világos felsőimet amihez Persil sensitivet az talán még jobb mint a por.Mindkettőt szeretem, nem váltanék.
2015. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat az Aldis éa a Lidls mosószereknek:) nagyon szépen tisztít, olcsó,én a folyékonyat veszem, az Ariel és társai semmivel nem mosnak szebben!
2015. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!