Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem mosogat el a gépem (aeg),...

Nem mosogat el a gépem (aeg), a tabletta majdnem egészben marad benne, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van valakinek tippje, tapasztaltatok ilyet? A szűrőt néztem, tisztítottam (azt a kivehető hengert alul), nem ott van a probléma
2015. jún. 2. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Rövid programon nincs ideje elolvadni,erre csak a por a jó .
2015. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
168perces 70fokos programmal próbáltam 3X, 1x a 30 percessel, és sehogy sem
2015. jún. 2. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kinyitnám a főmosogatás közben, és megnézném, hogy tényleg 70 fokos e a víz, illetve az edények, poharak. A kezed 50 fokig bírja, úgyhogy tűzforrónak kell érezd, ha megtapintasz benne valamit...
2015. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem penny-s a tabletta? Az nekem se olvadt el 1x(van egy egész dobozzal,csak 1 hiányzik belőle)

Mielőtt szerelőhöz rohansz,kérj egy más fajtát valakitől,rokontól,vagy szomszédtól,és azzal is próbáld meg.(nem muszály a drága,az aldis,és a lidl-s is jók)

2015. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

finish a tabi, már a doboz 3/4-e elfogyott, eddig semmi baj nem volt. Most átpakoltam benne, a tabletta elolvadt, de olyan szinten matt minden benne, hogy az eszméletlen. Kinyitottam program közben, felfűti a vizet.

Most veszek ilyen mosogatógép tisztító, bár azt sem tudom, abból milyen kéne...

2015. jún. 3. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi mindig az Aldiból vesszük,a mosó-,és a mosogatógép tisztítót is. 5~600 ft körül van.
2015. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, olyan sajna nálunk nincsen, most vettem egy finisht, kíváncsi leszek...
2015. jún. 3. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is jó,lehet,hogy jobb(vagy csak a marketingje)...azért ha van időd,írd meg az eredményt!
2015. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy beledobod a gép aljába. Lehet, hogy nem nyílik ki a tablettatartó ajtaja időben. Enyém sem nyílt, tizenévig csak behajítottam és jó volt.
2015. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

próbáltam a beteszem a gép aljába a tablettát módszert is, akkor ugyan elolvadt, de nem mosogatott.


Viszont lejárt a finish mosogatógép tisztítós program, és csillogott-villogott a gép és utána a 30 perces progival is szépen elmosogatott. Szóval kivételesen nem csak marketing :)


köszi a tippeket!

2015. jún. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!