Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi, belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi, belém élvezett barátom szerintetek mekkora a gond?

Figyelt kérdés

A történet az volt , hogy gumival védekeztünk és kiszakadt közben de nem vettük észre sajnos .

Barátom belém élvezett majd rohanás a dokihoz és az aktus után 35 perccel már bevettem az első tablettát. ( Rigesoft) Azóta kicsit fáj a hasam és néhány menstruciós panasz is fellépett . A doktor azt mondta minél hamarabb veszem be a tablettát annál nagyobb az esélyem hogy kivédjem a terhességet . A peteérés utolsó napján voltam ez sajnos pech bár a menstruációm alapból kicsit hektikus. ( 28-32 nap ) Most akartunk átváltani fogamzásgátlóra erre pont így járunk :/ A doki nyugtató szavai ellenére kicsit félünk . Oltásokat és humoros megjegyzéseket köszönöm most nem kérek :)



2015. máj. 16. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

próbálj hetente csinálni tesztet..az orvos nem tudja kimutatni a terhességet egyből. De szerintem a gyógyszerral kivédted a dolgot talán.

Nekem is volt hasonló..a teszt mindig negatívot mutatott..két hét után megint orvos és nem voltam terhes...

2015. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem én is :) Végtére is elég hamar cselekedtünk és mindent betartottunk . Hamarosan veszünk tesztet is :)
2015. máj. 16. 17:19
 3/10 íazazazazaza válasza:
44%
Ezért legyen mindig nálatok aktus utáni tabletta :) mi is jártunk már így, de nem lett belőle gond.
2015. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hála az istennek nagyon gyorsan el tudtam az orvoshoz és hamar bevettem a tablettát is :) Nyugtassatok meg semmi bajom nem lesz :) Azóta néha fáradtnak érzem magam , kicsit fájdogál a hasam és a melleimen érzek egy kis feszülést de ennyi .
2015. máj. 16. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as: hogy lehet aktus utáni tablettát venni? Mármint ha jól tudom hivatalosan orvos írja fel és csak akkor, ha megvan a baj? (vagy csak annyit mondtatok, hogy megvan, és eltetted a tablettát?)
2015. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PearlDiver ***** válasza:
Hát őszintén szólva itt nem leszünk okosabbak a nődokinál, de ha ez segít: ne aggódj, nem lesz gyereked.
2015. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta is van alhasi fájdalmam a melleim fájdogálnak néha pedig fáradékony vagyok eléggé :/ 45 óra telt el a tabletta bevétele óta :) a doki szerint nem lesz problémám mert nagyon hamar bevettem :) 95% - ot saccol :)
2015. máj. 17. 14:20
 8/10 anonim válasza:
mivel az esemény utáni tablettáknak nagy a hormontartalma, hogy kivédje a terhességet (ha jól tudom így van), így nem előfordulhatnak ilyen tünetek :) ne aggódj, nem vagy terhes :)
2015. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagy eséllyel a tabletta, de ha 23 perc után vetted be, szerintem az esélyed több mint 95%, kb semmi lehetősége sem volt ott semminek beágyazódni.
2015. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató válaszokat :)

Van egy nőgyógyász ismerősünk elmeséltük neki és ő is azt mondta hogy a peteéréstől független nagyon gyorsan bevettük a tablettát így szinte kizárt a terhesség de azért 15 nap után ajánlotta a tesztet a teljes megnyugvás érdekében . A tabletta óta olykor fáj a hasam és feszülnek a melleim de nem gáz :) Ugye az nem törvényszerű , hogy vérzésnek kell lennie idő előtt ?

Doki mint ha azt mondta volna , hogy van akinél megjön hamarabb de átlagban a normál időben jön meg a menzesz :)

2015. máj. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!