Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kiszedni a foltot...

Mivel lehet kiszedni a foltot a vászoncipőből?

Figyelt kérdés
Tegnap kimostam a sáros vászoncipőmet (kézzel, mosóporos vízben). Mára megszáradt, viszont az orránál és a sarkánál sárgás foltok vannak rajta. Mivel világosszürke a cipő, ezért nagyon feltűnő, így nem lehet hordani. Csak 2 hete vettem, ezért nagyon el vagyok keseredve. Mivel tudnám kiszedni ezeket a foltokat??? Gyakorlott háziasszonyok, segítsetek!!! :(

2015. jún. 9. 13:41
 1/1 anonim válasza:

Én is tegnap mostam ki épp a vászoncipőimet. Mindkettő koszos lett hétvégén, mivel dolgoztam csak tegnap tudtam. De nekem kijött ezzel:


Háziszappannal (habosan) bedörzsöltem a felületet. Régen volt Vanish szappanunk is,de azt most nem találtam itthon. Próbáld tiszta szivaccsal beledörzsölni, én valamelyik cipőmet körömkefével szoktam óvatosan,de ezeket nem mertem vele.


Kicsit hagytam, leöblítettem. Azután még kevés folyékony mosószerrel is rámentem, azzal is dörgöltem, leöblítettem. És csodák csodájára kiszedte,pedig még fűfolt is volt rajta.


Azután még a mosógépbe is betettem őket,mert ezeket lehet ott mosni. Mintha újak lennének. Ma már volt is a lábamon az egyik.

2015. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!