Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Leöntöttem a falat kávéval és...

Leöntöttem a falat kávéval és anyum még bele is dörzsölte mert segíteni próbált apum 1 óra múlva hazajön és nagyot fogok kapni, ha nem tümtetem el de ez szinte lehetetlen van valami jó módszer h hogyan lehet kiszedni sos?

Figyelt kérdés
Sos sos sos

2015. ápr. 4. 13:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Anyum ledörzsölte a festéket ezen még lehet segíteni vmi csodaszerrel vagy készülhetek apumra? 😢
2015. ápr. 4. 13:10
 2/18 supra01 ***** válasza:
67%

Húha, nem lehet egyszerű életed egy tökéletes apuka mellett, aki soha az életében nem hibázott, nem öntött ki semmit gyerekkorában, és mindig mindent jól csinál. Azt tudod, hogy ő az egyetlen a világon élő kb. 7 milliárd emberből?

Amúgy milyen fal, festett, tapétás?

2015. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fehér festett, tesóm is mindig mindent rámfog és már sokszor kaptam ami olykor 2 napig 3ig és után min egy hétig kék lila foltok voltak rajtam :/
2015. ápr. 4. 13:20
 4/18 supra01 ***** válasza:
74%

Túl sok mindent nem lehet tenni, ha lefestenéd sem száradna meg, meg akkor is elütne a színe.

Elég szomorú, ha ilyenért kikapsz. Mi a szart számít az a rohadt fal?

2015. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Neki eléggé sokmindent mikor összecsaptam egy molylepkét a falon iszonyatossan mérges volt és nagyon keményen leszidott pedig ott eltüntettem a nyomot és alig látszott valami
2015. ápr. 4. 13:24
 6/18 supra01 ***** válasza:
74%

Tudom, vannak ilyen emberek.

Pedig ettől az élet nem lesz rosszabb.

Foltos a fal, nagy dolog.

Itt van 3 nap rá, javítsa ki apukád. Kis festék meg egy pár óra és el van tüntetve a hiba.

2015. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ő mindig is furi volt velem de ő miket csinált a nagyim néha meséli és ő sem volt hibátlan h egy új kocsit elhozott egy garázsból majd valaminek neki ment ami megkarcolta és nem kapott semmit nem tudom mi baja van velem én sem lehetek tökéletes pedig annak kell lennem... kaptam beirást alig mertem hazamenni ès sehova nem enged el
2015. ápr. 4. 13:31
 8/18 A kérdező kommentje:
Ítéletidő 😢😢😢
2015. ápr. 4. 13:32
 9/18 supra01 ***** válasza:

Értem. Nehéz dolog. Persze, legyen valaki szigorú. De nem ész nélkül!

Nincs valami ismerős festő a közelben aki rá tud festeni gyorsan?


És látod, ő sem tökéletes. Senki sem az. Akkor lenne igazi apa, ha azt mondaná fiam vagy lányom, akkor holnap jössz és segítesz kijavítani a falat, lecsiszolod, megmutatom, hogy kell festeni és lefested.

2015. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyszer rosszul tettem fel a kávét (kávéfőzőben) és a mellette lévő fehér fal teljesen kávés maradt..Azonnal nem érdemes hozzányúlni mert beledörzsölöd,de amúgy festékkel! Apukádnak meg üzenem,hogy minden tiszteletem az övé,mert biztosan soha semmit sem rontott még el,hogy ennyire szigorú!
2015. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!