Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ideális Varrógép?

Ideális Varrógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Varrógépet szeretnék vásárolni nagymamának születésnapjára. 63 éves lesz.

Nagyon szeret varrni , mintázni, hímezni stb. Az egész család ruháit ő javítja, foltozza.

De tudtommal soha nem használt és nem is volt varrógépe.

Teljesen laikus vagyok a témába.

Mire kell odafigyelni vásárláskor?

Milyen márkát/típust ajánlanátok? Ami nem lenne túl bonyolult és egyszerűen megtanulná kezelni.

Várom a válaszaitokat :)

Köszi.



2015. jún. 10. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

63 évesen fog még varrógépet használni? Érdekli egyáltalán? Csak, hogy ne fölöslegesen add ki a pénzt.

Ők sokat tudnak segíteni.

[link]

fém alkatrészest nézzél, általában jók és megbízható márkák amik itt vannak.Szabad kar előnyös sok varrásnál, Nekünk bernina van de jó a jaguar, pfaff, singe, toyota is.

2015. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló!


Egy 63 éves még nem matróna, miért ne tanulhatna meg bármit? Én 60 éves vagyok, és nyitott vagyok minden újra.


Kedves kérdező!


Az előttem válaszoló felsorolt neked több hobbygépet is, szerintem mindegyik jó az általad említett dolgokra. Nekem egy Singerem van, szeretem. A Varrógépcentrumban tényleg hatalmas a választék, és ki is próbálhatod a gépeket, ha nem laksz valahol Pesttől távolabb.

2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!