Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dosia mosópor megérte ennyiért?

Dosia mosópor megérte ennyiért?

Figyelt kérdés

Dosiát még sose használtam. Általában olcsó, márka nélküli mosószert veszek,mert se nekem, se a férjemnek nincsen túlságosan mocskos ruháink.

A legmakacsabb dolog nálunk a világos színű zokni, de azt mindig be szoktam áztatni mosás előtt.

legutóbb bepróbálkoztam az Ariel mosókapszulával, egy jó nagy kiszereléssel, erre még sok volt belőle, mikor az egyik szétment, kifolyt, és az összes többi is elázott.

Nagyon mérges voltam, így azt biztosan nem veszek többet


tescoba volt akiós Dosia mosópor, 70 mosásra elég, 2000 Ft volt.

Megvettük, és remélem jól is tettük, mert ennél még a tescos is drágábbra jött volna ki.

(sok fehér ruhánk nincs)

Szerintetek megérte?



2015. jún. 16. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A kapszula után nagy visszalépés a Dosia! Mi vagy három éve végleg megszabadultunk tőle. Nem a "megéri-e" a döntő,hanem a gond vele. Eleve szerintem büdös,az istennek sem oldődik rendesen,visszamaradnak apró szemcsék utána a ruhákon.Gyorsmosás(20~30 perces)rémálom vele.

Ettől sokkal jobban jártál volva a Lidl olcsó mosóporjaival,vagy a folyékonyakkal pláne.

2015. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a Kapszula 4 ezer ft volt, és nagy részét vághattam ki, mivel kifolyt mind :D

Amit elhasználtam, SE volt jó illata, sőt... pedig elvileg öblítő is van benne, direkt olyat vettem.

Ehhez képest tegnap mostam a dosiával, öblítő nélkül ( mivel csak konyharuhákat mostam, nem szoktam azt öblítőzni) és mikor teregettem ki, éreztem a friss illatot. Nem az a tömény illat, amit az emberek elvárnak , de ahhoz képest hogy nem tettem bele öblítőt volt egy kellemes illata.

Eddig meg vagyok vele elégedve, nekem feloldódott attól hogy por, nekem épp a LIDL-ben kaphatóval volt ez a tapasztalatom, hogy nem oldódik fel, a por.

A folyékony mosószernek pedig büdös illata volt.

Na, ezekszerint mindenki mást szeret :)

2015. jún. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!