Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell wc-t takarítani?

Hogyan kell wc-t takarítani?

Figyelt kérdés
a csészére gondolok. Papírral, ronggyal? A rongyban utána nem hemzsegnek a bacik? Milyen tisztítószerrel érdemes?
2015. jún. 21. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Védőkesztyű és mosogatószivacs durvábbik része. Persze ezzel a szivaccsal már nem fogsz mosogatni.
2015. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szeretem takarítani, sikerélmény
2015. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A peremig a vécékefével, afölött valamivel ami kezdetben tiszta, utána eldobható (domestosos törlőkendő, klotyópapír, szivacs). A vécékefét időnként áztatni a vécé összefolyójába töltött domestosban, ha a gyerekek beletunkoltál a cuccba akkor azt kiütögetni belőle :/.
2015. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha szükséges akkor néhány hetente vízkőoldó.
2015. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En fertotlenito kendot hasznalok ra, pont a hemzsego bacik miatt. Azt utana kidobom. Eggyel letorlom a tartalyt es a cseszet kivulrol, a masikkal az uloket (szoktam fujni ra dettolt - nem tudom,hogy lehet e otthon kapni fujos fertotlenitot, de barmi jo. A domestos higitva is megfelel, de azt le kell obliteni utana, ne ulj bele a domestosba). Aztan domestost rakok a csesze pereme ala belulrol korbe, es wc kefevel atdorzsolom. Ezt a domestosos vizet hagyom rajta (este szoktam csinalni lefekves elott), igy csak reggel kerul leoblitestre. En minden masnap takaritom, van benne ket harpic. Mindig le van csukva. A wc kefe tartoban is domestosos viz all, tehat minden nagy wc-zes utan atdorzsoljuk.
2015. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a hibakert!

+ ejszakara bennehagyom a wc kefet is a domestosos wc-ben, olyankor ott azik (bar most, ahogy belegondolok, ez felesleges, hiszen egyebkent mindig abban van. :)

2015. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Főleg, hogy nem szóltatok be, hogy ezt sem tudom. :)

2015. jún. 21. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő kendőt használok, szivacsot, rongyot soha nem használok wc-takarításhoz.
2015. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az ülőke belső oldaláról se feledkezz meg. Azt hígitatlan hypóval szoktam áttörölni.
2015. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!