Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek az gáz hogy...

Szerintetek az gáz hogy segitek mosni, takaritani és főzni? 12/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 18:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
64%
Nem, előnyödre válik. Később a komolyabb srácok plusz értéknek fogják tekinteni ezt benned.
2015. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Épp ellenkezőleg! Ez jó dolog :)
2015. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sok fiatal annak érzi, később amikor elkerülnek kollégiumba pedig szenvednek, mert nem tudják normálisan ellátni magukat. A drága ruhát egy pillanat alatt lenullázzák egy rossz mosóprogrammal, vagy nem megfelelő hőfokon vasalással. Gyorskaján élnek, és elhíznak. Nem tudnak felmosni csíkmentesen, nem tudnak normálisan elmosogatni. Én úgy gondolom csak hasznodra válik, ha megtanulod szépen igényesen elvégezni a házimunkát. Az is nagyon fontos, hogy tehermentesíted a szüleidet. Biztos vagyok benne, hogy rengeteget dolgoznak, és így több idő jut a családnak egymásra. Csak előnyöd fog belőle származni!
2015. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nem!!! Szuper csaj vagy!!! :) Büszkék lehetnek rád a szüleid! :)
2015. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek a feneert lenne gaz?! Nem birom felfogni, hogy hogyan merulhetett fel a kerdes.
2015. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
dehogyis gáz,inkább jó dolog :)
2015. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A gáz az lenne, ha te henyélnél egész nap, miközben anyudék mosnak, takarítanak és főznek.
2015. márc. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszike a sok jó kommentet
2015. márc. 6. 15:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép ez tőled! Remélem, a lányom is segít majd, ha olyan idős lesz, mint Te. Egyenlőre még csak a gombot szereti nyomni, ha indítok egy mosást. :)
2015. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Szép lassan elsajátítod a házimunkákat, hogyan takaríts hatékonyan, hogyan főzz hatékonyan. Mindenki a saját tapasztalatain keresztül tanulja meg ezeket. Vegyük az én példámat, nekem anyukám mikor hívott, hogy megtanít vasalni, sütit készíteni, stb. elmenekültem :) Utólag kiderült ez nagy kár volt, mert mikor férjhezmentem és kikerülve a családi fészekből hirtelen összeköltöztem a férjemmel, semmi házimunkát nem tudtam normálisan megcsinálni. Egy rizst nem tudtam hogyan kell megfőzni, a fekete és fehér ruhákat meg összemostam 90 fokon. (Ezt olyan felindulásból, hogy ez volt a legmagasabb hőfok a mosógép gombján, hát gondoltam ez a legjobb..) Szóval mikor ilyeneket csináltam, visszagonoltam milyen jó lett volna ha mégicsak megtanulom ezeket!

2015. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!