Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hallottatok már az Az Eco-Zash...

Hallottatok már az Az Eco-Zash-ről? Link mellékelve Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes ezt kipróbálni?


2010. márc. 1. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már róla, elvileg ugyanazt a hatást fejti ki, mint a mosóporok. Bár azt nem tudom megmondani, hogy hatásos-e. Én is kipróbálnám, de mivan akkor ha nem válik be, akkor pénzkidobás az egész. Ahhoz pedig egy kicsit magas az ára.
2010. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Van pénzvisszafizetési garancia rá!
2010. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] <- témáról bővebben itt.
2010. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A foltokat nem mossa ki! Csak tiszta, egyszer, kétszer használt ruhát lehet vele kimosni. Ha valami tényleg piszkos, mondjuk egy zokni, konyharuha, trikó, az piszkos is marad! Újra moshatod mosóporral. Én sajnos vettem, de már nagyon megbántam.
2010. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem értem sok ember miért ennyire hiszékeny ?

Ha valóban igazi konkurenciája lenne a mosóporoknak, már rég törnretették volna a gyártó céget az érdekeltek.

Tudjátok hány ember lenne munkanélküli, aki ebben a mosószeres üzleti világban dolgozik ?

Nem igazi konkurencia, ez az igazság ! Ezért nem is reagáltak rá.

Ha annyira jó lenne pillanatok alatt az egész világ használná. HÁT SENKI SEM SAJÁT PÉNZE ELLENSÉGE ! Ezzel szemben ugyanúgy, mint a többi hülyeség egy év alatt eltűnik a Topshop palettájáról.

Talán annyi gyakorlati haszna lehet az Eco-zash mosógolyónak, hogy némileg lágyítja a mosóvizet (melyet más filléres anyaggal is megtehetünk), másrészt a golyó mosás közbeni dörzshatásával részt vehet a tisztításban.

Segíthet kevesebb mosószert használni, de semmi több !

Ez nem kevés, de 8 ezer Ft-ot nem ér.

És nem véletlen nincs rá csak 1 hónap garancia. Már sokan számoltak be olyan tapasztalatukról, hogy a mosógolyó szétesett.

Reálisan gondolkodva egy gumi vagy műanyagból készült gömb az állandó mosógép forgástól nagy igénybevételnek van kitéve.

Esélye sincs senkinek 1000-szer használni azt.

Ha sokáig bírja, sűrű használat esetén 3 hónap után megadja magát. Aztán már reklamálni sem lehet senkinél, mert csak 1 hónap visszavásárlási garanciát adnak.

Könyörgöm használja már mindenki az eszét !

Aki ennyire biztos lenne, hogy kiemelkedő árút hozott forgalomba, az 1 éves garanciát vállalna rá !!!

Kipróbálták ők már, tesztelték elégszer mennyi is az az idő, amíg egészben marad és még hasznosnak is láthatják az emberek (mert 8 ezerért hinni AKAR benne)

Aztán eljön az idő, amikor mindenki szembesül, hogy már megint hiszékeny volt és rászedték.

Én majd (talán) akkor gondolkozom el rajta, hogy vegyek, ha már valaki 1 évet használta és teljesen meg volt vele elégedve.

De már most borítékolom 1 év múlva híre hamva sem lesz a mosógolyónak a Topshop oldalán. Talán egy kis kft tovább forgalmazhatja, mert mindig lesznek hiszékeny emberek és olyanok akik meggyőzik őket MERT EBBŐL ÉLNEK !

2010. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

ezt a tesztet talaltam keresgeles kozben a neten


ugyancsak valamilyen mosogolyo-csoda

2010. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!