Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legkellemesebb...

Melyik a legkellemesebb illatú WC illatosító? Hallottatok már illatosító olajról, amit a csempére kell fújni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Olaj a csempére? Nem hangzik túl jó megoldásnak :)
2011. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb a illatosító, ha minden nap áttisztítod a kényesebb, könnyebben koszossá váló helyeket, vécéülőke alatt, a vécé peremét, körülötte felmosás.


Még nem hallottam ilyen olajról. De ha ismered az A*rW*ck márkát, van ez a hajtógáz nélküli cucc, elég kellemes hosszantartó illata van.

2011. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Wc olajat én is használok,de csak a csészébe fújva.Tényleg nagyon jó dolog,erős és hosszan tartó illata van.

Én ezt a típust használom évek óta,nagyon bevált.Nem olcsó,de sokáig elég és sztem egyik illatosító sem rúghat labdába mellette;)

[link]

2011. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Bref duo activot teszek a wc-be: a kék-lila párosítás jön be nekem. Meg persze a Domestos.
2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!