Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudtok ajánlani valami kelleme...

Tudtok ajánlani valami kellemes ÉDES illatu mosószert és öblítőt? Olyan finom illatúak egyesek ruhái de én hiába próbálok bármit, nem lesz olyan sehogy sem.

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
a feher perwollnak sztem nagyon jo az illata. az gél, oblito se kell hozza. a sotetekhez persilt hasznalok de annak sincs olyan jo illata mint a feher perwollnak...ezen felbuzdulva a kek perwollt is probaltam de az mar nem olyan jo..
2015. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Silant használunk öblítőnek és nagyon jó illatúak tőle a ruhák:)
2015. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hogy kapcsolódik a gyermekvallalas temakorhoz? ????
2015. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a lila silàn a kedvenc öblîtőm,sokàig meg marad az illata. Mosószerből tomi,persil,de a bonuxnak is nagyon jó az illata
2015. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fekete és arany flakonos Lenor öblítő édes illatú.

Nem tudom milyen mosógéped van, de amennyiben van rajta öblítő stop, akkor használd és minimum egy fél órát legyenek a ruhák az öblítős vízben. Így nagyon sokáig bennemarad az illat a ruhákban.

2015. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Softlan öblítő (kék)
2015. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!