Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jart mar mas is ugy, h mosogep...

Miraflorenta kérdése:

Jart mar mas is ugy, h mosogepes mosas utan foltos lett a ruha? Nem meglevo foltot NEM mosott ki a gep. Szines es feher ruhaval is ugy jartam, h mosas utan barnas, szurkes foltok lettek rajta, amik folttisztitoval v Cloroxal sem akarnak eltunni.

Figyelt kérdés

A gep 1,5 eves LG

A mosashoz jelenleg folyekony Persilt,Lenor oblitot,Dylon szinfogot es Calgont jasznalok.

A gepen mar csinaltam 95 fokos ecetes mosastes a gumiperemet Szavoval tisztitottam. A gep szurojet megneztem, allott viz folyt ki,de nem volt sotet szinu,a szuro tiszta.

Legyszi segitsetek,h tudnam megszuntetni a foltokat?



2015. júl. 30. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt nálatok csőtörés, vízkimaradás? Nálam akkor történt ilyen, mivel az újonnan jövő víz rozsdás volt.
2015. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Se csotores,se vizkimaradas nem volt mar regota.
2015. júl. 30. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom akkor, mi lehet. A ruhákat vegytisztítóba elviheted, ott hátha tudnak segíteni rajtuk, legalább a szebbeket, drágábbakat, kedvenceket. Lehet, hogy ott tudnak is valamit mondani, hogy mi okozhatta.
2015. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

Attól tartok nem fogod megúszni, hogy szétszedesd a géped, mert ez alapján lehet, hogy valami csapágy vagy egyéb olajozott alkatrész kezdi megadni magát és az ereszt "plusz adalékot" a mosóvízbe.


Ha az adagolótartályok is rendesen ki vannak tisztítva, akkor más már a fentin túl nem marad.

2015. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!