Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elveszítheti fehérítő hatását...

Elveszítheti fehérítő hatását a mosópor így? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Vettünk egy Weisser Riese mosóport, fehér ruhákhoz, optikai fehérítőt is tartalmaz.


Előtte már sok mindent kipróbáltam, de nem váltak be.


Az első Weisser Riese mosópor használatkor úgy láttam, hogy fehérít, következő alkalmakkor nem.


Erős papír dobozban van a termék. Nem a fürdőszobában tartottam, hogy ne párásodjon. Az egyik szobában tartottam, de összeállt kicsit, így valószínűleg még ott is a kelleténél nagyobb volt a páratartalom.


Lehetséges, hogy emiatt veszítette el a fehérítő hatását?


Ha nem emiatt, akkor miért?



2015. júl. 24. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
E-miatt nem veszít a hatékonyságából. Tedd száraz,hűvös helyre. Mivel Optikai fehérítőt tartalmaz,ahhoz idővel hozzászokhat a szemed,és nem látod olyan fehérnek.
2015. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

(Amúgy nem a szemem szokott hozzá. Sok fehér cuccom van és ha egymás mellé teszem azokat, látszik, hogy melyiknek milyen "árnyalata" van. A fal is fehér, ahhoz is tudom viszonyítani, illetve az új ruhadarabokhoz. Szárazabb helyre a mostaninál nem tudom tenni, párás a levegő a lakásban.)

2015. júl. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!