Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell a fürdőszoba szőnyeg...

Hogy kell a fürdőszoba szőnyeget kitakarítani?

Figyelt kérdés

Ilyen fürdőszoba szőnyegre gondolok.


[link]


Ennek az alja olyan gumis, vagyis csúszásgátló.

Ki kéne takarítanom, de ha csak beáztatom és kézzel mosom ki, akkor nem lesz tiszta, és nem is tudom annyira kicsavarni, hogy ne legyen még mindig baromi vizes. Centrifugálást meg nem merem megkockáztatni.

Vagy lehet?

Be lehet tenni a mosógépbe? ami kimosná, és kicentrifugálni? Vagy hogy takarítsam ki?


2015. szept. 5. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd bele a mosógépbe. Én beletettem és szétcseszte a hátulját, pedig csak 30 fokon mostam. Én sem tudom, mi a megoldás. Esetleg szőnyegtisztító?
2015. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magas bojtos szőnyegeket eladásra tervezték és nem tisztításra. Esetleg szőnyegtisztító géppel meg lehet próbálkozni.
2015. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha nincs szőnyegtisztító??? Csak ezért meg nem akarok bérelni egyet.
2015. szept. 5. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szőnyegtisztító spray-re gondoltam. Vannak már egész hatékonyak, bár nem olcsók.
2015. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló szőnyegeim vannak itthon, géppel mosom.

Szét egyik sem jött, de a 40 fokos víz a gumi borításnak nem tett jót. Ha lenne új, azt csak hideg vízben mosnám a gépben.

2015. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kimosom a kádban samponnal aztán kültéren hagyom kicsöpögni.
2015. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!