Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert és öblítót...

Milyen mosószert és öblítót válasszak, hogy finom, friss illatúak legyenek a ruháim?

Figyelt kérdés

Vettem Persil mosszert, színes ruhákhoz, lila színű és Coccolino Sensitivet. De ahogy kimostam a ruhákat, a szobába teregettem ki (koleszos vagyok), és az illatától teljesen rosszul lettem, szédültem nem igazán éreztem jól magam. Kiszellőztettem, utána már kicsit jobban voltam. Esetleg tudnátok ajánlani, valamilyen más összeállítást öblítőt+ mosószert.?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 11. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Tomit szeretem, mint folyékony mosószert, abból is a sensitive-et. Vicces, de nagyon sok öblítőt kipróbáltam, nekem még is az olcsó, CBA-s jön be, abból is a fehér színű. Imádom mosás után a lakásban terjedő illatát.
2015. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Én Spar mosószert használok és természetes öblítőt mellé. Érzékeny emberek ne használjanak bolti öblítőt szerintem, mert nincs túl jó hatása a bőrre, szervezetre.

Ez az öblítő ami nekem leginkább bevált:

Fél liter 10%-os ecet, 1,5 liter vízzel, 10-15 csepp illóolajjal keverve.

Vagy bioboltokban kapható mosóparfüm is, jobb mint az illóolaj, tartósabb az illata is.

Mosószerből is vannak természetes megoldások, mosószóda, mosódió, stb.

2015. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

A legjobban eddig a persil senzitiv mosópor és a fehér lenor páros jött be.

De a fehér lenor jó még a folyékony ariellel is.

A tide mosópor és a ariel mosópor pedig a sárga lenorral jó.

Nekem ezek váltak be.


(Az ecetről érdemes annyit tudni, hogy nem csak a színeket rögzíti, hanem a foltokat is, amit nem sikerült kimosni a ruhából.)

2015. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, a kedvedért megnéztem, mit használok. Férfiember nem tart fejben ilyen jelentéktelen dolgokat :D

Ariel color és lila színű Coccolino, azt hiszem, Sensation a fantázianeve.

De a Lenor, Silan is jó, le kell csvarni a kupakot, és megszagolni a boltban.

2015. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mosószerből folyékony Coralt használok a Lidl-ből, öblítőből pedig parfümös Lenort - általában az orchideásat vagy a pamutvirágosat.


Az öblítőnél figyelj arra, hogy ne tegyél bele az előírtnál nagyobb mennyiéget.


Az ecettel pedig ne játsszál, egyrészt undorító szagúak lesznek tőle a ruhák, másrészt tönkre is teszi őket.

2015. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A lila gondolom a levendula illatú Persil.Nos annak valóban erős az illata.A következő mosásánál használj belőle kevesebbet.Nem mindenki bírja ezeket az erős illatokat,ezzel én is így vagyok.Én Persil sensitive gélt használok,mert annak szolid illata van és jól passzol hozzá minden sensitive öblítő.Általában fehér Coccolinot vagy Rossmannos fehér öblítőt használok.Mosószerből jó még az Ariel color folyékony változata és a Tomi folyékony is kellemes illatú.Ezeket nyugodtan kipróbálhatod.

2015. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyat válassz, ami passzol a kölnidhez/parfümödhöz.

Sajnos elég jó szaglásom van.

Sok nő egy orrfacsaró illatorgia.

Illatos a ruha rajta.

Illatosak a kozmetikumok, amivel keni magát, amivel sminkel.

Parfümöt is használ.

És a deo is illatos rajta.

És mindegyik illat üti a másik illatot, nem harmónizál a másikkal. Szóval dögbüdös, csak ő nem tud róla, nem érzi, mert hozzászokott. De egy förtelem...

2015. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 19. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Ariel Mountain Spring (folyékony vagy kapszula) és sárga Lenor öblítő (Summer breeeze)


vagy


Coccolino mosószer és kék Softlan öblítő

2023. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7-es válaszolónak: sokan nem figyelnek arra, hogy egyes illatok nem passzolnak. Legalább a tusfürdő-dezodor legyen hasonló illatú, de nem árt, ha mondjuk a vaníliás illatú öblítő mellé (van, aki szereti az ilyen erős öblítő illatot) nem használunk citrom illatú testápolót. 😉
2023. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!