Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Oblitot a mosogep kiobliti...

Oblitot a mosogep kiobliti sima vizzel? Kezi mosasnal szoktatok? Oblitos vizzel befujni a fuggonyoket?

Figyelt kérdés

a parom nelkulozhetetlennek tartja az oblito hasznalatat.

a mosogep kiobliti az oblitot?

ma egy ures spra flakonba engedtem vizet es hozza adtam egy pici oblitot majd befujtam vele a fuggonyoket,kanapet,vasalodeszkat stb...

ti szoktatok ilyet csinalni?vagy hulyeseg?

nem azert tettem hogy kitisztitsam hanem mert mindketten dohanyzunk,van egy kiskutyank is szoval nem valami friss illatu a lakas magaban.


2015. szept. 18. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A mosógépnek tök mindegy, van-e benne öblítő, vagy sem. És ha van, mi az ott. De a függönyöket sprével öblítőzni nem túl bölcs elgondolás. Már ha valami illatról álmodozol, inkább vízbe tegyél neked tetsző illóolajat és azzal fújd be.
2015. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dohányszag ellen legjobb a következő: egy nagyobb szivacsot áztass be enyhe ecetes vízbe, maradhat a tálkában is a vízből, amire ráteszed. Felrakod a szekrény tetejére és naponta frissíted. Meg fogsz lepődni, mennyi szagot eltüntet. Anyukámék ketten dohányoztak, ő a csillárra akasztotta a szivacsot :), persze nem csöpögősre. A függönyt mosd inkább gyakrabban, de ne "öntözd". A kárpitokat frissítheted ún. textilfrissítővel, bár az is inkább tűzoltás, mint tartós.
2015. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a kérdés első feléhez: Az öblítőt az utolsó műveletnél üríti a gép a mosóvízhez, tehát benne marad.
2015. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!