Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mivel kell kigőzölni a...

Hogy mivel kell kigőzölni a dohos büdös szagú kabátokat?

Figyelt kérdés
A napokban szedtem elő a télikabátokat és rossz szaguk lett. Kimosni nem akarom, mert régebben próbáltam de összement és ugyan olyan koszos maradt. Ezek nem koszosak most csak a szaguk rossz. Patyolatban se akarom adni mert a tisztítás árából újat vehetnék. Kiraktam vállfára pár napja a lakásba de nem ment ki a szaga. Valahol azt olvastam régebben, hogy az áporodott szagú kabátokat kilehet gőzölni. Mivel és hogyan kell kigőzölni? Ha egyéb tipp van hogy friss szaguk legyen azt is írjátok le.
2015. szept. 26. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Dohos szag nagyon makacs. KUKA!!!!
2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Sanytol szagtalanító és fertőtlenítő sprayt. Viszonylag új. Nekem a beivódott dohányfüstre használt, nem tudom hogy a dohos szagot is kiveszi-e. Elég erős illata van, de amint megszárad ennek nyoma sem maradt, amit én egyáltalán nem bánok!

Ha neked megér 1500 forintot egy próba, akkor én ezt tudom javasolni, majd száradásig jó nagy szellőztetés.

2015. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem volt több ruhám és több éves pincei tartózkodás után elképesztő pinceszaga lett. Az a dohos igazi pinceszag. 3 mosás után se moccant ki belőle. Aztán kint hagytam egy hétig erkélyen és a szél úgy kifújta belőle. Teljesen jó lett. Pedig már nagyon sok mosószerrel is lett próbálva előtte.
2015. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!