Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Te hogy használod a mosogatógé...

Te hogy használod a mosogatógépet?

Figyelt kérdés
Én mindig nyitvahagyom az ajtaját kis résre. Miután lejárt a program azonnal kinyitom, és ha vizes maradt például bögre teteje azt letörlöm, peremes edények pereme alól kiöntöm a vizet és utána így hagyom őket megszáradni bent a gépben, és utána pakolom el a száraz edényeket.
2015. okt. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is pontosan igy .A száritó programmal nagyon sok költség takarítható meg .
2015. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én normálisan használom, végigmegy a szárítás, aztán kinyitom egy kicsit, hogy kieresszem a gőzt. Van, hogy csak másnap reggel pakoljuk ki, van hogy rá 10 percre.
2015. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lejárt a program (szárítás is), kinyitom az ajtaját. Ha már nem használom a gépet az nap, akkor benne hagyom száradásig, ha használom még, akkor eltörölgetek mindent ami vizes maradt (műanyag+teflon).
2015. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem beépített mosogatógépem van. Az asztalosmester külön felhívta a figyelmemet, hogy ne a konyhaszekrényre eregessem a gőzt a résnyire nyitva hagyott mosogatógép-ajtón keresztül, mert sokkal hamarabb tönkremegy ott a környéke, mint a távoli részek...
2015. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éve van beépített mosogatógépem, én is kinyitom, mikor végez. Hol olyan programmal mosogatok, ami szárít, hol gyorssal, ami nem. Az utóbbinál dől ki a gőz a munkalapra. Semmi baja a bútornak, viszont a gép elektronikájának jobb.
2015. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!