Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új ágyneműhuzatot kiszokjátok...

Új ágyneműhuzatot kiszokjátok mosni mielőtt felhúzzátok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Persze, pont ahogy az új ruhákat is. Szép kiütéseket lehet kapni a rajta maradt gyári vegyszerektől
2015. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én kiszoktam, mert elég büdös "új" szaga van.

meg aztán ki tudja milyen kínai kezek fogdosták össze mielőtt belebújnék az ágyba.

2015. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsönek teljesen igaza van. Az új textiliákat azért kell jól kimosni, mert készítés során ezer vegyszerrel szennyezik, és ha lehet akár 2x is kikellene mosni.
2015. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen! Ki tudja ki fogdosta.
2015. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 19. 14:01
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
En csomagoltat vettem egy boltban. Elmondanam egy emberi ujj nem ér hozzá,mindent gépek csinálnak. Nem mostam ki, éa semmi bajom. De egy méteráruban veszed ahol a nő leveszi a polcról és egy szatyorban megkapod, akkor persze kimosom.
2015. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindent kimosok, mielőtt használnánk, felvennénk, pedig nem vagyok a háziasszonyok gyöngye.
2015. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 most ugye tudod, hogy elég nagy butaságot beszélsz?

attól hogy valami be van csomagolva...még nem azt jelenti, hogy emberi kéz nem érintette...

nézz meg egy műsort, mondjuk a Hogyan készült, vagy a Hogyan csinálják, abban szépen láthatod, hogy óriási üzemekben szorgos kis ázsiai varrónők nyomják ezerrel a textilgyártást.

attól hogy te az IKEA-ban egy becsomagolt ágyneműt veszel, annak még a szegélyét fel kellett varrni, és azt bizony varrónők varrják fel, nem pedig gépek.

2015. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 TappancsMancs ***** válasza:

Én is mindent kimosok. Így kellemesebb.


F

2015. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom 6 -os ! És mit gondolsz a szövőgyárban kik szövik az anyagot? a szövőnők természetesen. És a varrodában kik varrják az anyagot ? a varrónők természetesen. De mielőtt akár melyik művelethez kerül a fonalat is ki kell készíteni.Úgy hogy mire hozzád kerül a kész termék nagyon nagyon sok kézen megy keresztül! Úgy hogy mindig ki kell mosni akár ágynemű akár fehérnemű.
2015. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!