Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az "inox"háztartási gépekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gáztűzhelyt és hűtőt szeretnék venni.Egy értékben láttam is mind a fehéret és az inoxot,de nem tudom melyik lenne a jobb?Fehér amin minden látszik vagy inox amin,mint olvastam már,ujjlenyomatokat nehéz takarítani?
2010. márc. 17. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas az inox. A tűzhelyem hagyományos inox, de a mikróm az tappancs vagy ujjelnyomat mentes. Tény, az ujjlenyomat nem látszik, de minden más igen. Olyan mintha mindig koszos volna, takarításnál minden húzás meglátszik rajta, borzalom. Még jó hogy a mikró kicsi, a tűzhelyből pedig kevés része inox, többi üveg. Senkinek nem ajánlom
2010. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szebb az inox, ha tiszta, de SOHASEM tiszta!

Ez a probléma, nekünk is inox van és minden meglátszik rajta. Ha sok időd van suvickolni, csak akkor vegyél.

2010. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tűzhelyünk és mosogatógépünk inox. Olyat vettünk, amin volt egy jelzés matrica (egy kéz áthúzva talán), ami az eladó tájékoztatás szerint azt jelenti, hogy ujjnyom-mentes, vagyis nem látszik meg rajta. Tényleg nem marad meg. A gáztűzhely főzőlapját pedig karcmentes tisztítószerrel takarítom és törlőkendővel vagy maximum a szivacsnak a szivacsos és nem a súrolós felével takarítom, mert egyébként karcos lesz.
2010. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. márc. 17. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem inox Samsung hütőm és mikrom van. Gyönyörű szép. A fehér besárgul eleve nem választottam volna.
2010. márc. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hűtőm és a sütőm inox, de nagyon meg vagyok velük elégedve. Igaz, a családot rá kellett szoktatnom, hogy a fogantyúkat használják és ne tenyérrel csukják az ajtót, de a kezdeti nehézségek után már jól megy. Ujjnyommenteset vettünk mi is, ezen lényegesen kevesebb szennyeződés hagy nyomot, azt pedig én ablaktisztítóval és papírtörlővel seperc alatt letörlöm csík és cseppmentesen.

A főzőlapom gáz+üveg, mindenki óvott, hogy a gázrózsák miatt nehéz lesz az üveget tisztán tartani (mindennap főzök) és ugyanúgy bekarcosodik, mint sokaknál az üveg elektromos lap. Én csak mosogatószerrel ill. üvegkerámia tisztítószerrel (aldiban kb.300 ft) és puha szivaccsal tisztítom, ha kész, ablaktisztítóval eltüntetem a csíkokat és nem hogy nem karcos, de mindig csillog az üveg.

Szerintem nyugodtan válassz olyan konyhagépet, amilyenre vágysz (inox, üvegkerámia, stb.), de az csak jó minőségű (az inox pl. ujjnyommentes) legyen. A boltban nyugodtan tenyerelj rá a felületekre és teszteld az ujjnyommentességet :=)!

2010. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az inox háztartási gépek pl.barna konyha bútor mellett,hogy mutatnak?
2010. márc. 18. 07:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Inox a sütőm, a mosogatógépem és a páraelszívóm is. Nagyon szép, ha rendszeresen (értsd minden használat, kinyitás-becsukás) után lepucolod speckó inox spray-el. Nekem a sima szappanos víz nem jött be, totál csíkos lett az egész :(

A konyhabútorom cseresznye színű, amellett nagyon jól mutat az inox :)

2010. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!